Rixos Sungate Hotel

  Turecko, Kemer, Beldibi

4/5

Rixos Sungate

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Beldibi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel nabízející vyvážený koktejl žhavého slunce, písku, krásného moře, vynikajících služeb a kvalitního ubytování. Hotel je uspokojí náročnou klientelu a všechny věkové kategorie.

Přehled

nepřekonatelný 'All exclusive - ALL inclusive' 7 á la carte restaurací 18 barů aquapark dětský zábavní park s bohatým vyžitím

Stručná poloha

rozloha 250 000 m2 u 720 m dlouhé písečné pláže 15 km od Kemeru 50 km od letiště

Poloha

5* hotel na pozemku 250 000 m2 uprostřed zeleně a u 720 m dlouhé písečné pláže s kamínky a dominantou hor Taurus v pozadí. Vzdálenost na letiště 50 km, centrum 25 km a Kemer 15 km.

Vybavení hotelu

Rozlehlý komplex 7 budov (otevřený v roce 2005 a renovován v roce 2012) s 1094 pokoji má recepci, 2 hlavní restaurace a 7 A´la carte restaurací, 18 barů, 3 snack bary, cukrárnu, plážová VIP mola, vnitřní bazény (274 m2)- v zimě vyhřívaný, venkovní bazény (7 386 m2), aquapark (591 m2) s 11 skluzavkami, dětské království Rixy (20 000 m2) s vodními atrakcemi, skluzavkami a zábavním venkovním parkem. Další aktivity: joga, nordic walking, pilates, plážový volejbal, šachy, basketbal, aerobic, kulečník, stolní tenis, fittness, zumba, kurzy tance, play station, fotbal, šipky, kino, bowling, vodní sporty, spa-wellness, výtahy, konferenční sály, obchody, internet Wi-fi zdarma. Hotel pořádá každodenní animační programy pro děti i dospělé. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu.

Vybavení pokoje

871 standardních 2-lůžkových pokojů s výhledem na moře nebo do okolí, s možností přistýlky (38 m2), sociální zařízení, župan, bačkory, set na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, koberec, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, trezor, Wi-fi. Další typy pokojů: 67 Terrace family suite (58 m2), 12 Lake family houses (72 m2), 26 vil (120 m2)

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností 2 přistýlek

2–lůžkové pokoje s výhledem do okolí, s možností přistýlky (38 m2), sociální zařízení, župan, bačkory, set na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, koberec, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, trezor, Wi-fi.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře s možností 2 přistýlek

2–lůžkové pokoje s výhledem na moře, s možností přistýlky (38 m2), sociální zařízení, župan, bačkory, set na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, koberec, SAT-TV, telefon, centrální klimatizace, minibar, trezor, Wi-fi.

Stravování

nepřekonatelný 'All exclusive - ALL inclusive'. Mezinárodní kuchyni si můžete vychutnat hned v několika špičkových restauracích, každý den tak můžete zažít jiný gurmánský zážitek.

Názor CK

hotel nabízející vyvážený koktejl žhavého slunce, písku, krásného moře, vynikajících služeb a kvalitního ubytování.

Základní cena zahrnuje

  • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.

Základní cena nezahrnuje

  • případné navýšení palivového příplatku.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Rixos Sungate *****
  • Lokalita dle CK: Kemer
  • Místo dle CK: Kemer

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rixos Sungate Hotel *****
Typ pláže: molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 035 721
dnes zavřeno

Hodnocení

27. nejlepší hotel v destinaci Kemer

4/ 5 1 recenzí


Lucia Struňáková listopad 2016
Prehliadka - Rixos Sungate. Veľmi veľký hotel s rôznorodým areálom. 1900 izieb a v sezóne až 3000 ubytovaných, teda rozhodne to nie je hotel pre ľudí, ktorí ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Rixos Sungate
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Beldibi

Cena
25 590 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 035 721

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
25 590 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
7 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
390 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč