Popis

Popis hotelu Salgados Palm ****

Poloha

Salgados Palm Village Apartments & Suites se nachází v letovisku Albufeira, 900 metrů od pláže Salgados a 500 metrů od stejnojmenného 18jamkového golfového hřiště. Na pláž Oura je to 11 km a stejně daleko najdete i známý bulvár Oura Strip s množstvím barů a nočních podniků. Navštívit můžete také zábavní park Zoomarine (7 km) nebo aquapark Slide & Splash (17 km).

Vybavení hotelu

Salgados Palm Village Apartments & Suites nabízí moderní apartmá a pokoje, 10 venkovních bazénu, 3 restaurace, zahradu s palmami i dětský klub. Zdarma wifi ve všech pokojích a restauracích. Hotel nabízí taktéž parkování zdarma. Dále máte k dispozici nepřetržitě otevřenou recepci, zahradu a bary, ve kterých se podávají osvěžující nápoje a koktejly. Přibližně 800 metrů od ubytování se rozkládá laguna Salgados s přírodní rezervací a spoustou zeleně. Cesta do centra Albufeiry představuje 16 minut jízdy autem a 29 minut jízdy dělí ubytování Salgados od známé pláže Falésia obklopené útesy.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje i apartmá jsou klimatizované a k jejich vybavení náleží kabelová TV s plochou obrazovkou, klimatizace a balkon. V apartmá najdete také posezení a jídelní stůl. Nechybí ani minibar.

Stravování

K dispozici jsou celkem 3 restaurace připravující různé druhy jídel a menu. Nabídku pak doplňují 2 bary s výběrem osvěžujících nápojů i koktejlů. Stravovat se však můžete také v pouhých 9 km vzdáleném historickém centru Albufeiry se spoustou oblíbených restaurací, barů, kaváren či turisticky zajímavých obchodů.

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Hotely Algarve