Sandalia Boutique Hotel BH Collection

  Itálie, Sardinie, Cannigione

Sandalia Boutique Hotel - Adults Only

    Itálie, Sardinie, Cannigione
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

Elegantní boutique hotel z roku 2019, pouze pro dospělé, kteří chtějí strávit aktivní dovolenou v jedné z nejatraktivnějších oblastí Sardinie.

Poloha

Hotel leží na severovýchodě Sardinie v zálivu Golfo di Arzachena v blízkosti centra živého městečka Cannigione s řadou obchodů, asi 750 m od malého turistického přístavu a 1300 m od městské pláže. Několik minut jízdy autem najdeme známé pláže jako Barca Bruciata nebo Tanca Manna. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park - souostroví La Maddalena, městečko Palau s večerními trhy, mondénní letoviska Porto Cervo (cca 17 km), Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Doporučit můžeme také celodenní výlet na ostrov Korsika. Vzhledem k poloze hotelu doporučujeme půjčení auta na celou dobu pobytu. Vzdálenost od letiště v Olbii 30 km (cca 40 min).

Vybavení

Hotel nabízí služby 24hodinové recepce, bar, restauraci, kde se podávají bufetové snídaně, venkovní bazén s lehátky, Wi-Fi připojení v celém hotelu a nehlídané parkoviště. V bazénu je povinná koupací čepice.

Ubytování

Třípatrový hotel postavený v roce 2019 nabízí svým klientům ubytování v 25 pokojích kategorie Deluxe s výhledem na moře. Všechny pokoje disponují klimatizací, minibarem (naplnění na vyžádání a za poplatek), telefonem, satelitní LCD televizí, trezorem, fénem a balkónem. DELUXE - (20-22 m2) dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře. Max. obsazenost 2 dospělí. Check-in: 14:00 Check-out: 10:00 Minimální délka pobytu je 5 nocí v období 1.7.-2.9.2023, jinak 4 noci.

Stravování

Hotel nabízí ubytování se snídaní formou bufetu.

Pro děti

Hotel neakceptuje děti do 18 let.

Pláž

Veřejná písečná pláž městečka Cannigione se nachází cca 1,2 km od hotelu. Krásná písečná pláž Barca Bruciata cca 4,5 km.

Základní cena zahrnuje

  • LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 31. 5. do 30. 9. 2023).
  • VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta (od 31. 5. do 30. 9. 2023).

Základní cena nezahrnuje

  • Pojištění

Informace o zájezdu

Pořadatel: SARDEGNA TRAVEL s.r.o., IČ 27112063.
Název hotelu dle pořadatele: Sandalia Boutique Hotel - Adults Only ****
Lokalita dle pořadatele: Sardinie, Cannigione

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sandalia Boutique Hotel BH Collection ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 277 653
dnes 11–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Sandalia Boutique Hotel - Adults Only
    Itálie, Sardinie, Cannigione

Cena
21 390 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 277 653

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 390 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
690 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
440 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč