Hotel Sentido Bilyana Beach

  Bulharsko, Nesebar

5/5

SENTIDO Bilyana Beach

    Bulharsko, Nesebar
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Hotel je k dispozici pouze pro dospělé!
Další podrobnosti naleznete v části „Poznámky“.

Tyto služby zpříjemní Vaši dovolenou ve všech SENTIDO Hotels & Resorts:

 • Dovolená Concierge pro jednotlivce
  Návrhy a přání k dovolené

 • Pozdní snídaně do 11:30

 • Samostatné prostory v hlavní restauraci
pro hosty starší 16 let

 • BLUE BAR s živou hudbou

 • Program aktivity 'Holiday Plus'

 • Nabídka polštářů a polevy


VELKÝ POHLED O STARÉHO NESSEBARU ... PŘÍMÉ LOKALITA ...

Poloha: Hotel se nachází přímo na písečné pláži, centrální, ale přesto klidné. Nedaleko najdete staré město Nessebar (světového dědictví UNESCO) s velkými památkami. Centrum Nessebaru s řadou nákupních a zábavních podniků, restaurací a barů je vzdálené asi 500 metrů. Burgas je asi 30 km daleko. Doba transferu z letiště: cca 45 až 60 minut.

Vybavení: Hotel má 135 pokojů na 8 patrech, recepce s pronajímatelnými trezory, výtahy, Wi-Fi v celém hotelu (v ceně), bufetová restaurace s venkovní terasou a krásným výhledem na moře, a-la-carte restaurace, snack restaurace, lobby bar, SENTIDO Blue Bar a mini trh. Venku je bazén a sluneční terasa. Přímý přístup na pláž. Lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v bazénu a na pláži (v závislosti na dostupnosti).

Ubytování: Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje (A1-3A) mají rozlohu cca 33 m² a jsou vybaveny příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, mini ledničkou, minibarem (za poplatek), klimatizací, trezorem, kabelovou TV, WLAN (v ceně), telefonem, koupelnou s vanou Sprcha, WC, vysoušeč vlasů a balkon s částečným výhledem na moře. Volitelně také s přímým výhledem na moře (A1-3D) nebo jako ekonomický pokoj (A2-3S) bez bezpečného a bočního výhledu na moře, jinak vybavení jako A2A, rezervovatelné. Dvoulůžkové pokoje na pláži (A2-3B) se nacházejí blíže k pláži se stejným vybavením jako A2D. Pokoje typu Comfort plus (A2-3K), asi 33m2, se nacházejí v horních patrech s částečným výhledem na moře a jsou jinak vybaveny jako A2A.

Jídlo a pití: All Inclusive. Večeře se žádá o vhodné oblečení.

All Inclusive: Všechna jídla se podávají formou bufetu. Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 12:00 do 23:00. Pozdní snídaně do 11:30. Malá jídla v restauraci s občerstvením od 12:00 do 18:30. 1x za pobyt večeře v a la carte restauraci (včetně vody a nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů za poplatek, s rezervací). Během večeře se žádá o vhodné oblečení.

Sport / Aktivity: V ceně: Fitness místnost. Za poplatek: vodní sporty (přes místní poskytovatele).

Wellness: Zahrnuto: Krytý bazén (vyhřívaný v květnu, září, říjen). Za poplatek: prostorné lázeňské centrum s parní lázní, saunou a tureckou lázní. Relaxujte s celou řadou masáží a procedur.

Zahrnuto: Program aktivit "Holiday Plus": S nabídkou Body & Mind si můžete udržet kondici, například se SENTIDO Daybreak, kombinací Tai-Chi, jógy a pilates s vybranou hudbou. Na druhou stranu SENTIDO Aqua Aerobic je vodní zábavou pro všechny, kteří si cení fitness, zábavy a vitality.

Info: Kreditní karty: Diners, Mastercard, VISA; Jazyky služby: němčina, angličtina; Kategorie zemí: 4 hvězdičky.

Poznámka: Venkovní aktivity a zařízení jsou k dispozici za příznivého počasí. Hotel je k dispozici pro hosty starší 16 let.

Úspora výhod:15% sleva na ptactvo v určitých termínech, viz část ceny.

Informace o cenách: Následující informace platí pro letní sezónu 2019:
[b] V tomto hotelu je povinná rezervace All Inclusive. [/ b]

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sentido Bilyana Beach ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
Das Hotel ist nur für Erwachsene buchbar!
Weitere Details finden Sie unter 'Hinweise'.

Folgende Services gestalten Ihren Urlaub in allen SENTIDO Hotels & Resorts noch angenehmer:

 • Holiday Concierge für individuelle
  Anregungen und Urlaubswünsche

 • Langschläferfrühstück bis 11.30 Uhr

 • Separate Bereiche im Hauptrestaurant
für Gäste ab 16 Jahren

 • THE BLUE BAR mit Live-Musik

 • Aktivitätenprogramm 'Holiday Plus'

 • Kissenauswahl und Topper-Angebot


TOLLER BLICK AUF ALT-NESSEBAR ... DIREKTE STRANDLAGE ...

Lage: Das Hotel liegt direkt am feinsandigen Strand, zentral und dennoch ruhig. Die Altstadt von Nessebar (UNESCO-Weltkulturerbe) mit tollen Sehenswürdigkeiten befindet sich in der Nähe. Das Zentrum von Nessebar mit zahlreichen Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten, Restaurants und Bars erreichen Sie nach ca. 500 Metern. Burgas liegt in ca. 30 km Entfernung. Transferzeit vom Flughafen: ca. 45 bis 60 Minuten.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 135 Zimmer auf 8 Etagen, Rezeption mit Mietsafes, Lifts, WLAN im gesamten Hotel (inklusive), Buffetrestaurant mit Außenterrasse und tollem Blick über das Meer, A-la-carte-Restaurant, Snackrestaurant, Lobbybar, SENTIDO Blue Bar und Minimarkt. Im Außenbereich befinden sich der Swimmingpool und die Sonnenterrasse. Direkter Zugang zum Strand. Liegen und Sonnenschirme sind an Pool und Strand inklusive (nach Verfügbarkeit).

Unterbringung: Die modern eingerichteten Doppelzimmer (A1-3A) sind ca. 33 qm groß und verfügen über Tee-/Kaffeezubereiter, Minikühlschrank, Minibar (gegen Gebühr), Klimaanlage, Safe, Kabel-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon mit seitlichem Meerblick. Wahlweise auch mit direktem Meerblick (A1-3D) oder als Sparzimmer (A2-3S) ohne Safe und seitlichen Meerblick, sonst Ausstattung wie A2A, buchbar. Die Beachfront-Doppelzimmer (A2-3B) befinden sich näher am Strand, bei sonst gleicher Ausstattung wie A2D. Die Komfort-Plus-Zimmer (A2-3K), ca. 33 qm, liegen in den oberen Etagen mit seitlichem Meerblick und sind sonst wie A2A ausgestattet.

Essen & Trinken: All Inclusive. Beim Abendessen wird um angemessene Kleidung gebeten.

All Inclusive: Alle Mahlzeiten werden Ihnen in Buffetform angeboten. Ausgewählte lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 12.00 bis 23.00 Uhr. Spätaufsteherfrühstück bis 11.30 Uhr. Kleine Gerichte im Snackrestaurant von 12.00 bis 18.30 Uhr. 1x pro Aufenthalt Abendessen im A-la-carte-Restaurant (Wasser und Softgetränke inklusive, alkoholische Getränke gegen Gebühr; mit Reservierung). Es wird um angemessene Kleidung während des Abendessens gebeten.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Fitnessraum. Gegen Gebühr: Wassersport (über lokale Anbieter).

Wellness: Inklusive: Hallenbad (beheizt im Mai, September, Oktober). Gegen Gebühr: Großzügiges Spa-Center mit Dampfbad, Sauna und Türkischem Bad. Entspannen Sie bei verschiedensten Massagen und Anwendungen.

Inklusive: Aktivitätenprogramm „Holiday Plus”: Mit den Body & Mind-Angebot können Sie sich ganz entspannt fit halten, z.B. mit dem SENTIDO Daybreak, einer Kombination aus Tai-Chi, Yoga und Pilates zu ausgewählter Musik. SENTIDO Aqua Aerobic hingegen ist das Wasservergnügen für alle, die auf Fitness, Spaß und Vitalität Wert legen.

Info: Kreditkarten: Diners, Mastercard, VISA; Servicesprachen: Deutsch, Englisch; Landeskategorie: 4 Sterne.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung. Das Hotel ist für Gäste ab 16 Jahren buchbar.

Sparvorteil: Bis zu 15% Frühbucherrabatt zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Preisteilinformationen: Folgende Informationen sind gültig für die Sommersaison 2019:
[b]In diesem Hotel ist die Buchung von All Inclusive obligatorisch.[/b]

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 338 429
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

2. nejlepší hotel v destinaci Nesebar

5/ 5 45 recenzí


Hana srpen 2019
Velká spokojenost. Bulharsko nás velmi mile překvapilo. ... celá recenze


Lenka srpen 2019
Pohodová dovolená. Klidný hotel přímo u pláže. Vše v naprostém pořádku.... celá recenze


Iveta srpen 2019
Pouze pro dospělé s vlastní pláží. pouze pro dospělé s vlastní pláží... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-sentido-bilyana-beach-nesebar-bulharsko-z1338429/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.