Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Shangri-la’s Al Husn Hotel *****

Poloha

Shangri-la Al Husn Resort & Spa se nachází v jedinečné destinaci v Muscatu - hlavním městě Sultanátu Omán. Rezort je obklopen nedotčenými vodami Ománského zálivu v zátoce Barr Al Jissah na pozadí dramatického pohoří. Rezort stojí pouhých 45 minut od Mezinárodního letiště Muscat, 20 minut od města Muscat a je ideální pro cestující na služební cestě i turisty.

Vybavení Hotelu

24 hodin k dispozici recepce, pújčovna automobilů, prádelna za poplatek, welness centrum, kadeřnictví, WIFI, Al Husn - což znamená hrad - má 180 pokojů a jedná se o exkluzivní hotel určený pouze pro dospělé a s vlastní soukromou pláží. Pokoje patří mezi největší a nejluxusnější v Ománu, s příjemnou výzdobou inspirovanou královskými arabskými paláci zdůrazněnou autentickými omanskými uměleckými díly.Hosté mohou využít přístup na soukromou 100 metrů dlouhou pláž a těšit se na každodenní snídani formou bufetu, minibary, denní odpolední čaj, koktejly a kanapky před večeří.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny kouplenou s WC, fénem, mají k dispozici rychlovarnou konvici, minibar, TV s plochou obrazovkou a některé i oddělené posezení.

Pláž & plážový servis

Nádherná písečná pláž s lehátky, slunečníky, matracemi a osuškami zdarma.

Sport & Fitness

Zázemí pro vodní sporty zahrnuje kajaky s průhledným dnem, vodní lyžování, flyboarding, wakeboarding a stand up paddle boarding. Plážový fotbal, stolní tenis.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek možno rozšířit na polopenzi, nebo na plnou penzi.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Muscat

Město, které překoná vaše představy – objevíte se v pohádce, v níž vás ohromí krásná architektura, svůdná vůně aromatického kadidla a vodních dýmek. Dodnes můžete obdivovat zastaralý obchodní přístav, který na vás dýchne svou starobylostí a lehce se přenesete do časů, kdy se zde naloďovali ušlechtilí arabští koně spolu s voňavou pryskyřicí či hedvábím. Dnes můžete v Muscatu vidět, jak se historické mešity prolínají s moderními domy či prosklenými budovami bank. Nejnovější a světově proslulé značky aut zde uvidíte stejně často jako divoké velbloudy. Jediné, co zůstává až na výjimky stálé, je teplé a slunné počasí.

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace