Hotel Sheraton Jumeirah Beach Resort

  Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj Marina

5/5

Sheraton Jumeirah Beach Resort

    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj Marina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort v samém centru dění u nákupní promenády The Walk s vlastní písečnou pláží!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE vhodné pro rodiny s dětmi slevy pro děti do 14 let zahrada se vzrostlými palmami na známé promenádě The Walk u nedávno otevřeného nákupního centra The Beach Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

Dubai - Jumeirah Beach cca 35 minut od letiště v Dubaji přímo u vlastní písečné pláže

Poloha

Jumeirah, vzdálenost od letiště cca 35 minut, na překrásné písečné pláži, v zahradě se vzrostlými palmami, v blízkosti golfových klubů a hřišť a cca 5 km od vodního parku Wild Wadi. Leží přímo u nákupní promenády The Walk s novým nákupním centrem The Beach.

Vybavení resortu

256 pokojů a junior suite s výhledem na promenádu nebo na moře. Klimatizace, 9 restaurací a barů, bazén (teplotně regulovaný), dětský bazén, SPA centrum, fitness, jachtařský přístav, vodní sporty, windsurfing, volejbal, golf, minigolf, squash, billiard, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, sejfy, pronájem aut, půjčovna kol, shuttle bus do nákupních a obchodních center.

Vybavení pokoje

Standard walk view pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, WC, žehlicí press na kalhoty. Možnost přistýlky.

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře), plné penze nebo ALL INCLUSIVE - formou kombinace bufetu a á la carte.

Názor CK

Resort v samém centru dění u nákupní promenády The Walk s vlastní písečnou pláží!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Sheraton Jumeirah Beach Resort *****
Lokalita dle pořadatele: Jumeirah Beach, Dubai - Jumeirah pláž
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sheraton Jumeirah Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 607 088
dnes 8–19 h

Hodnocení

5/ 5 3 recenzí

Nikolas Varga květen 2017 Prehliadka hotela Sheraton JBR. Hotel sa nachádza hneď vedľa palmového ostrova a v luxus nej časti Jumeirah.... celá recenze

Miška květen 2012 Prehliadka hotela Sheraton Jumeirah Beach*****. Luxusný 5* hotel plní nároky každého klienta už od roku 1997. Vratná kaucia je 500 dirhamov/noc/izba.... celá recenze

Maťa únor 2012 Prehliadka hotela Sheraton Jumeirah. Hotel priamo na pláži s krásnou tropickou záhradou, detským ihriskom,... neďaleko golfového ihriska... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací

Nezávazná objednávka

Sheraton Jumeirah Beach Resort
    Spojené arabské emiráty, Dubaj, Dubaj Marina

Cena
74 870 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 607 088

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
74 870 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
35 930 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
1 520 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
928 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 Kč