Side Su hotel

  Turecko, Side

3/5

Hotel Side Su

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Side

Umístění

300 m od pláže, 2 km od centra Side, 6 km Manavgat, 60km letiště v Antalyi.

Pláž

300 m od hotelu se nachází písečná pláž.

Hotel

Recepce, 3 bazény, 3 bary, hlavní restaurace, animační programy, fitness centrum, vodní sporty (za poplatek); lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu (výměna osušek za poplatek); prádelna (za poplatek), obchodní centrum (za poplatek), doktor (za poplatek)
internetové připojení zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky a bočním výhledem na moře, koupelna/WC, fén, klimatizace, minibar (za poplatek), trezor (za poplatek), SAT/TV.

Stravování

All inclusive formou bufetu, snídaně: 07:00-10:00, pozdní snídaně: 10:00-10:30, svačina: 12:00-16:00 (místní jídlo), oběd: 12:30-14:30, káva a zákusky: 10:00-16:00, večeře: 19:00-21:30, zmrzlina: 15:30-16:00; místní alkoholické a nealkoholické nápoje; importované nápoje (za poplatek), fresh džus (za poplatek).

Rekreace

Animační programy (soft): ping pong, vodní pólo, večerní show; fitness centrum, vodní sporty (za poplatek), stolní tenis, šipky, billiard (za poplatek), SPA/Wellness (za poplatek), masáže (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek), sauna zdarma.

Informace

Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • 7/10/11/14 noclehů
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
 • služby delegáta
 • pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Hotel Side Su ****
 • Lokalita dle CK: Side
 • Místo dle CK: Side

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 880 432
dnes zavřeno

Hodnocení

3/ 5 2 recenzí


Andrea červenec 2019
Velmi špatný výběr hotelu !!!!. Hotel je soustava 7 budov,situovaný do kopce,takže musíte stále chodit nahoru a dolů po schodech.Pro někoho ,kdo má nemocné nohy n... celá recenze


Helena červenec 2019
Dovolená která neurazí, ale ani nenadchne !. Asi jsme čekali více, než jsme dostali.Velkou vstřícnost jsme necítili.V recepci vcelku ochotní muži, ale o ženách se to říci nedá... celá recenze

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Hotel Side Su
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Cena
12 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 880 432

Zájezd

dospělá osoba
2
12 990 Kč

Pojištění

příplatek za cestovní pojištění Evropa Light - za osobu
2
300 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex - za osobu
0
590 Kč
příplatek za cestovní pojištění Evropa Complex Plus - za osobu
0
990 Kč
příplatek za připojištění Extra Covid Evropa - za osobu
0
290 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč