Sipar Hotel Plava Laguna (ex Sol Sipar)

  Chorvatsko, Istrie, Umag

4/5

Hotel Sipar Plava Laguna (ex. Sol Sipar)

    Chorvatsko, Istrie, Umag
Tipy

- nově renovováno na 4* hotel - přímo u moře - bazén v ceně
- slevy pro děti

Obecný popis

hotel Sipar Plava Laguna (ex. Sol Sipar) nabízí pěkné 4* ubytování ideální nejen pro páry, ale i rodiny s dětmi.

Poloha

ubytování se nachází cca 1 km od centra Umagu, v rekreační zóně Punta.

Vybavení

recepce, restaurace, aperitiv bar, sejf, terasu, internetový koutek, kongresový sál, parkoviště, kadeřnický salón, koktejl bar, terasa, dětská herna, dětské hřiště, úschovna zavazadel, směnárna, klimatizace, WiFi ve všech prostorách (bez garance rychlosti připojení), výtah a další

Ubytování

S3BP - 2+1 B Superior, cca 22 m2 - 2lůžkový pokoj Superior s možností přistýlky, balkon. C2P - 2+0 Classic, cca 19 m2 - 2lůžkový pokoj Classic, orientace do parku. F4BM - 2+2 BM Family , cca 27 m2 - 2lůžkový pokoj Family s možností až 2 přistýlek, balkon, orientace na mořskou stranu. F4BP - 2+2 B Family, cca 27 m2 - 2lůžkový pokoj Family s možností až 2 přistýlek, balkon. P3BM - 2+1 BM Premium, cca 27m2 - 2lůžkový pokoj Premium s možností přistýlky, balkon, orientace na mořskou stranu. Všechny pokoje renovované se sprchou, WC, SAT TV, telefonem, WiFi (bez garance rychlosti připojení), sejf, klimatizace.

Stravování

polopenze nebo snídaně formou bufetu. 

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, zdarma
- domácí zvíře: není povoleno
- parkování: v blízkosti hotelu, za poplatek 1,2 EUR/auto/den

Sport a zábava

vnitřní sladkovodní bazén (uzavřen v letní sezóně), venkovní bazén s mořskou vodou, dětský venkovní bazén, hřiště pro míčové hry, tenisové kurty, animační programy pro děti i dospělé (v hlavní sezóně) a další.

Pláž

betonová plata, kamenitá, oblázková pláž.
Vzdálenost od pláže cca 50 m.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování
  • strava dle výběru: snídaně/polopenze
  • pobytová taxa

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě
  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Sipar Plava Laguna (ex. Sol Sipar) ****
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Umag

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sipar Hotel Plava Laguna (ex Sol Sipar) ****
Typ pláže: molo, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 614 184
dnes 8–20 h

Hodnocení

4/ 5 2 recenzí

Lucia srpen 2018 Umag. Super... celá recenze

E27 červenec 2017 Sipar po rekonstrukci. Hotel se dobudovává za pochodu.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací