Sol Nessebar Mare Hotel

  Bulharsko, Nesebar

HOTEL SOL NESSEBAR BAY & MARE

    Bulharsko, Nesebar
Původní cena
30 580 Kč/os

Cena
27 280 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 077 395
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Sol Nessebar komplex se skládá ze 3 hotelů – Sol Nessebar Palace, Sol Nessebar Bay a Sol Nessebar Mare. Příjemný hotelový komplex s rozsáhlou nabídkou služeb je situován v klidné oblasti, cca 2,5 km od městečka Nessebar. Moderní i historický Nessebar je oblíbený pro svou rozmanitost, historii, turistické atrakce i dostupnost služeb. Hotely tvořené několikapatrovými budovami a bazény se skluzavkami jsou obklopeny kvetoucí zahradou, přes kterou se dostanete přímo na písčitou pláž (cca 150 m). Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie. Rozmanité možnosti volnočasových aktivit ocení hlavně rodiny s dětmi. Mezinárodní letiště v Burgasu je vzdáleno cca 30 km.

Vybavení Hotelu

Rozsáhlý resort svým klientům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, trezory (za poplatek), lobby bar, konferenční sály, internetové Wi-Fi připojení v lobby a v bazénové sekci zdarma, hlavní restaurace v každém hotelu, temátické restaurace a bary, noční club (za poplatek), sluneční terasu vedle pláže, venkovní bazény, dětský bazén se skluzavkami, aquapark, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, animační programy, dětské hřiště, dětský klub s bazénem, vodní gymnastika, fitness, volejbal, basketbal, šipky, stolní tenis, boccia, vnitřní (krytý) bazény, tenisové kurty a tenisová škola (za poplatek), biliard (za poplatek), potápění (za poplatek), mini golf (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), Spa centrum – masáže, kadeřnictví, kosmetický salon, jacuzzi, saunu, turecké lázně, parní saunu (za poplatek).

Vybavení pokoje

Moderně a příjemně zařízené dvoulůžkové pokoje (situovány v části Bay nebo Mare) s možností až dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou nebo sprchou, toaleta, vysoušeč vlasů), centrální klimatizací, telefonem, TV, internetovým Wi-Fi připojením (za poplatek), miniledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem. Na vyžádání je možný pokoj s výhledem na moře (za poplatek).

Pláž & plážový servis

Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu (cca 150 m) rozdělena pouze kvetoucí zahradou. Několik kilometrů dlouhá písčitá pláž je ideální na procházky i různé plážové aktivity. Vstup do moře je pozvolný, což ocení především rodiny s dětmi. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Hosté mohou využít širokou nabídku vodních sportů od místních poskytovatelů (za poplatek).

Stravování

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne, odpolední občesrtvení, káva, čaj a zákusky,zmrzlina a další. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. U večeře se očekává formálnější oblečení.

Základní cena zahrnuje

  • Leteckou dopravu do Burgasu a zpět dle vybraného odletového místa- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva- Transfer letiště – hotel – letiště- Ubytování na 7 nocí - Vybraný typ stravy- Služby česky hovořícího delegáta- Pojištění proti úpadku CK

Základní cena nezahrnuje

  • Rozšířené Top cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta)

Informace o zájezdu

Pořadatel: FlyDovolená s.r.o., IČ 07869819.
Název hotelu dle pořadatele: HOTEL SOL NESSEBAR BAY & MARE ****
Lokalita dle pořadatele: Nesebar, Nesebar
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sol Nessebar Bay ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 150 m
Sol Nessebar Mare Hotel ****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 077 395
dnes 8–18 h

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

HOTEL SOL NESSEBAR BAY & MARE
    Bulharsko, Nesebar

Původní cena
30 580 Kč/os

Cena
27 280 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 077 395

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
27 280 Kč
příplatek za výhled na moře
0
1 500 Kč
příplatek za rodinný pokoj
0
1 500 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
704 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
528 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
790 Kč