Solaris Camping Adriatic Naturist Resort Valamar

  Chorvatsko, Istrie, Lanterna

5/5

SOLARIS CAMPING RESORT - pokoje

  Chorvatsko, Istrie, Poreč, Lanterna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Naturistický komplex Solaris leží cca 12 km od města Poreč na zalesněném poloostrově. Pláže jsou skalnaté a oblázkové.

Vybavení

2-lůžkový pokoj, hyg. zařízení, SAT TV a balkon. Klimatizace za příplatek. V komplexu mohou klienti využívat venkovní bazén se sladkou vodou, bar u bazénu, restaurace, bary, internetový koutek na recepci (za poplatek). POBYT A KOUPÁNÍ NA PLÁŽI A U BAZÉNU JE MOŽNÉ POUZE BEZ PLAVEK A OBLEČENÍ.

Služby

Ubytování s polopenzí formou švédského stolu (u večeře neomezená konzumace nápojů)

Sport

mini golf, stolní tenis, vodní sporty, půjčovna kol

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10% do 14.2.2023

Tipy na výlety

Rovinj, Vrsar, Pula, Limský kanál, Brijunské ostrovy, lodní výlety, aquapark Aquacolors, dinopark Funtana.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 50 Kč/dospělý/den, 35 Kč/dítě do 15 let/den. Nástup je možná kterýkoli den v týdnu.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.
  • 7x ubytování s polopenzí, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: SOLARIS CAMPING RESORT - pokoje
Lokalita dle pořadatele: Istrie, Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Solaris Camping Adriatic Naturist Resort Valamar ***
Typ pláže: skalnatá, molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m
Vzdálenost od sjezdovky: 7116657 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 289 453
dnes 8–18 h

Hodnocení

17. nejlepší hotel v destinaci Istrie

5/ 5 3 recenzí


Alena Kubálková září 2019
Solaris naturist. Přes konec sezóny perfektní čistota pokojů i pláže, usměvavý a ochotný perzonál, v restauraci chutná a velmi pestrá strava,během t... celá recenze


Václav z Prahy srpen 2016
Svělý relax pro naturisty. Pavilony Naturist Resort Solaris u Poreče navštěvujeme prakticky každý rok již více než 15 let. Je nám tady dobře po všech stránká... celá recenze


LK srpen 2015
Dovolená v "Solarisu". Byli jsme velmi spokojení, jak s ubytováním (denní úklid, 3x čisté ložní prádlo, ručníky) tak i se stravováním, které bylo velmi b... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

SOLARIS CAMPING RESORT - pokoje
  Chorvatsko, Istrie, Poreč, Lanterna

Cena
13 300 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 289 453

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 300 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
412,5 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
255 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
202,5 Kč