Hotel Spa Resort Lednice

Česko, Jihomoravský kraj, Lednice

Spa Resort Lednice: Po čem ženy touží 2 noci

    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Komfortní Spa Resort Lednice**** se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Tento areál je rájem historických památek, památek UNESCO, překrásné přírody a jiných turistických zajímavostí. Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou. Díky umístění hotelu přímo u lázeňské kolonády, máte lednicko valtický areál a Lednický zámek s největším zámeckým parkem v Evropě jako na dlani.

Ubytování

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás na lůžkách přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny.  

V hotelu naleznete celkem 3x jednolůžkový pokoj, 40x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, 2x pokoj bezbariérový, 3x apartmán - oddělená ložnice a pokoj a 1x Knížecí apartmán - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem. Do základního vybavení pokojů patří koupelna se sprchovým koutem či vanou a WC, fén, župan, telefon, LCD televize se satelitním přijímačem, Wi-Fi, minibar, trezor a balkón.

Wellness a procedury

Hotel nabízí velké množství léčebných lázeňských procedur. Vybírat můžete z masáží, elektroléčby, fyzioterapie, zábalů či léčivých koupelí. 

Hotelový bazén je vyroben z nerezové oceli a napuštěn směsnou třetihorní mořskou vodou z  pramene, který je unikátní v celé ČR. Součástí Wellness centra je také špičková Infrasauna Physiotherm s ochlazovnou. Bazén s privátní infrasaunou je otevřen denně od 7:30 do 20:30.

Hotelová restaurace 

Skladba pokrmů a jejich celková kompozice vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na zdraví a současně příjemný chuťový zážitek. Hotelová restaurace používá výhradně lokální čerstvé suroviny. 

Součástí restaurace je venkovní zahrádka s výhledem na lázeňskou kolonádu s fontánou.

Služby hotelu

Lázeňský hotel je vybaven komplexním balneoprovozem, wellness centrem, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností a prostorem pro školení. Dále pak hotel nabízí možnost turistiky, vinařské výlety, půjčovnu kol, koloběžek, elektrokol a holí na Nordic Walking. V hotelu je k dispozici úschovna kol – cyklobox, který je nutné si rezervovat předem.

Lednicko-Valtický areál

Lednicko-valtický areál je jedním z nejkrásnějších míst jižní Moravy. Největšího rozmachu dosáhl za vlády šlechtického rodu Lichtenštejnů, kteří zde vybudovali pohádkové zámky, romantické zříceniny či různé rozhledny a zámečky. Návštěvníci zde najdou i plno dalších kulturních a přírodních památek i mnoho možností k trávení volného času. Největšího ocenění se areál dočkal v roce 1996, kdy byl zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem není v hotelu povolen.

Parkování

Své vozidlo si můžete zdarma zaparkovat v areálu hotelu.

 

 

 

 

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování, 2x polopenze (snídaně: teplý a studený bufet, tříchodová večeře: výběr ze 3 jídel), Výběr procedur pro dospělé osoby: 1x hydromasážní koupel (detoxikační nebo lymfatická), 1x mikromasáž očního okolí (odlíčení obličeje a očního okolí, mikromasáž, maska na oči, závěrečné ošetření), 1x lázeňská pedikúra Komfort nebo levandulová přísadová koupel, 1x parafínový zábal na ruce, neomezený vstup do bazénu s jodovou mořskou vodou, vstup do privátní infrasauny s ochlazovnou, župan a pantofle na pokoji, parkování, 15% sleva na procedury dokoupené v hotelu

Základní cena nezahrnuje

  • lázeňský poplatek ve výši 30 Kč/ osobu/ noc

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Upozorňujeme, že cykloboxy v hotelu Lednice je nutné rezervovat předem.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Spa Resort Lednice: Po čem ženy touží 2 noci ****
  • Lokalita dle CK: Jižní Morava
  • Místo dle CK: Lednice

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 770 264
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

Spa Resort Lednice: Po čem ženy touží 2 noci
    Česko, Jihomoravský kraj, Pálava, Lednice

Cena
5 090 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 770 264

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 090 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč