Sporthotel Wagrain

  Rakousko, Salcbursko, Wagrain

Sporthotel Wagrain **** sup.

  Rakousko, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Ski amadé, Flachau / Wagrain / Alpendorf, Wagrain
Číslo zájezdu: 1 703 479
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Umístění a vzdálenosti

Centrum: Wagrain 400 m, Veřejný krytý bazén: Vodní svět Wagrain 2 km, Nákupy: 400 m, Vlakové nádraží: St. Johann im Pongau 8 km, Letiště: Salzburg 70 km, Resort Nadmořská výška: 850 m, Lyžařská oblast / lyžařský vlek: Sport World Amadé - horská lanovka Grafen přímo u hotelu, Běh na lyžích: 1000 m, Skibus (další zastávka): není nutný žádný skibus, protože se nachází přímo u vleku, Lyžařské / lyžařské výstupy: Ano, Hotel Kyvadlová doprava: Ne, lyžařská škola: 200 metrů.

Vybavení pokojů

Dětské postýlky ve všech typech pokojů, Koupelna / WC, Fén, Minibar: k zaplacení na místě, Rádio, Telefon, SAT TV, WLAN: zdarma, Internet: zdarma, Nekuřácký, POZOR: pokoje jsou luxusně vybavené, bezbariérové přístupné pokoje s předběžnou rezervací.

Typy pokojů, apartmánů

2-3 lůžková koupelna / WC, ~ 28 m2, 2 lůžková koupelna / WC, Economy, ~ 22 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Krytý bazén: ~ 100 m2, s integrovanou vířivkou, samostatný dětský bazén, 3 parní lázně, 3 sauny, 2 infračervené kabiny, prostorný park volného času, otevírací doba, otevřeno denně: od 15:00 do 20:00 hodin , 1 x denně volný vstup do Water World Wagrain (doba koupele 3 hodiny, bez sauny) (asi 1,5 km), z pobytů na 7 nocí: 1 x poukaz v hodnotě 20 EUR, - za plného platitele pro wellness oddělení .

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; kosmetické studio, masáže, tenisová hala se 2 tenisovými kurty, otevírací doba: denně od 15:00 do 20:00 hodin.

Stravování zahrnuto

Polopenze, uvítací nápoj s informacemi, snídaně formou bufetu: včetně rohu wholefoods, odpolední občerstvení: lyžařský bufet Apres, večeře: 4-chodové večeře s možností výběru (3 hlavní jídla na výběr), salátový bar, večery s tématem: 2 x týdenní speciální bufet , Vánoční večeře (24.12.), Povinná silvestrovská večeře: 8-chodové gala menu, živá hudba, Tombola, ohňostroj o půlnoci, denní dětský obědový stůl a dětské nápoje.

Zahrnuté aktivity

Posilovna: ~ 500 m2, stolní tenis, počítačová hra, od 13.03.21 - Uzavření horské dráhy: skipas pro děti do 14,9 let zdarma (pokud jeden z rodičů drží skipas po dobu nejméně 6 dní, na dospělého plně platícího 1 lyžaře na 1 dítě je možné), 02.01.21 - 13.01.21: sleva 7% na 6denní skipas.

Děti

Dětská postýlka: zdarma, Herna, Dětské kino, Dětská židle, Miniclub se zábavou a dohledem pro děti od 4 do 11 let, od pondělí do pátku, od 16:00 do 20:30 hodin (Umění a řemesla, Dětské kino atd.), denní dětský obědový stůl, péče o děti od 0 do 3,9 let od 09:45 do 16:00, lt informační stránka.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata se platí na místě, 15 EUR - za den, bez jídla.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Splatné na místě

Pobytová taxa: Euro 2, - za osobu / noc (15 let).

Činnosti splatné na místě

místnost pro mládež s bezplatnými hracími automaty, sáňkování, jízda kočárem.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Sporthotel Wagrain **** sup.
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Wagrain

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sporthotel Wagrain ****

Vzdálenost od sjezdovky: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 479
dnes 7.30–20 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-sporthotel-wagrain-sup-salcbursko-rakousko-z1703479/1199667325/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Sporthotel Wagrain **** sup.
  Rakousko, Salcbursko, Salzburger Sportwelt Amadé, Ski amadé, Flachau / Wagrain / Alpendorf, Wagrain

Cena
37 589 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 703 479

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
37 589 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč