Stipe Apartmány

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Biograd na Moru

Apartmány Stipe

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Biograd na Moru
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
  • V blízkosti pláže
  • Kousek od centra města
  • Klidná poloha
Letovisko

Biograd na Moru
Praha: 930 km, Brno: 790 km, Bratislava: 700 km

Umístění

Pečlivě udržovaná vilka se 6 klimatizovanými apartmány se nachází v klidné čtvrti v ulici, jež vede přímo k moři a hlavní pláž je vzdálena pouhých 350 m. Do rušného centra Biogradu, které nabízí mnoho restaurací, kaváren, obchodů a tržnici, je to přibližně 5 minut chůze. U pláže začíná pěší zóna lemovaná spoustou atrakčí a stánků.

Pláž

Městská oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře (350 m), písečná pláž Soline (450 m)

Hotel

Terasa s grilem, zahrada, parkování pro auta ve stínu po pergolou, Wi-Fi připojení

Pokoje

Studio pro 2 osoby (BAL): v 1. patře s balkonem, klimatizace, dvoulůžková postel, kouplena s WC, kuchyňský kout s chladničkou, TV.
Studio pro 3 osoby (DBL,DB1): prostorné studio v přízemí s vlastním vchodem z předzahrádky, kde je posezení. 3 lůžka, koupelna se sprchou a WC, kuchyňský koutek s chladničkou, klimatizace. Studio je bezbariérové.
Apartmá A2+1 pro osoby (AP2,AP3): zcela nový apartmánv 1. patře s jednou oddělenou ložnicí s manželkou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vchod na terasu z obou místností, kuchyňský kout s chladničkou, koupelna se sprchou, TV, klimatizace.
Apartmá A3+1 pro 3-4 osoby s jednou ložnicí ve 2. patře (AS3,AS4 ): velká ložnice pro 3 osoby, denní místnost s 1 lůžkem a s kuchyňkou, chladnička, koupelna s WC, klimatizace, terasa s posezením
Apartmá A4+1 pro 4-5 osob se 2 ložnicemi ve 2. patře (BU4,BU5): prostorný byt, 2 oddělené ložnice pro 2 a 3 osoby, obývací pokoj s kuchyňkou a jídelním stolem, chladnička, klimatizace, koupelna s WC, terasa s posezením.
Apartmá A4+1 pro 4-5 osob v 1. patře: prostorný apartmán se 2 oddělenými ložnicemi pro 2 osoby (FA4,FA5,FA6), kuchyň a jídelním koutem a chladničkou, možnost přistýlky pro 5. osobu, klimatizace, SAT/TV, kouplena, WC, velká terasa s posezením

Stravování

Možnost polopenze v restauraci Erlić 20 EUR/den

Rekreace

Tenisový areál s 18 kurty vzdálen 300 m od apartmánů, bohatý výběr vodních sportů na pláži, půjčovna kol, šlapadel. Městský bazén je vzdálen cca 350 m od apartmánů.
Biograd je typické chorvatské městečko, které má rozhodně co nabídnout. Kromě zmíněných sportovních aktivit je možné ve městě vidět i několik historických památek. Jedná se o pozůstatky městských hradeb a baziliky nebo barokní kostel sv. Anastázie.

Informace

Pobytová taxa: 1,5 EUR/den
Parkování zdarma
Domací zvířata: pobyt se psem do 10 kg - 10 EUR/den
Dětská postýlka na vyžádání.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: Apartmány Stipe ***
Lokalita dle pořadatele: Chorvatsko, Biograd na Moru

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Stipe Apartmány ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 220 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 598 961
dnes zavřeno

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací

Nezávazná objednávka

Apartmány Stipe
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Biograd na Moru

Cena
6 764 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 598 961

Pobyt

dospělá osoba
2
6 764 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dospělý
2
550 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, odpovědnost za škodu) - dítě do 18 let
0
340 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč