80 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Strofades Beach ***

Poloha

Hotel leží v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou Tsilivi. Centrum letoviska Tsilivi se nachází cca 300 m od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Autobusová linka zajišťující dopravní spojení do cca 4 km vzdáleného hlavního města Zakynthos se nachází 150 m od hotelu. Letiště je vzdáleno od hotelu cca 6 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a se sprchami se nachází ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a barový servis jsou na pláži k dispozici za poplatek.

Pokoje

Standardně zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 24 hodin denně 1. 5.–31. 10.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV, miniledničku a bezpečnostní schránku. Každý pokoj má vlastní balkon. Na vyžádání je možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

AII Inclusive.

Popis

Hotel s přátelskou atmosférou je umístěn v zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, pěknou restauraci, bar a venkovní bazén se sluneční terasou a s oddělenou částí pro děti (lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma). Pro děti je zde dětské hřiště. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Internet

V areálu hotelu je možné využít Wi-Fi připojení zdarma.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá příležitostně večerní programy. Zdarma si přímo v hotelu můžete zahrát kulečník nebo využít masáže (za poplatek). Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek. Pro děti je zde k dispozici miniklub. Letovisko Tsilivi patří k favoritům a k velmi vyhledávané oblasti mezi klienty a díky řadě kaváren a barů láká nejen k večernímu posezení u šálku čaje nebo kávy, ale i k zábavě.

ALL INCLUSIVE:

Snídaně (7.30–10.00), oběd (12.30–14.30) a večeře (18.30–21.00) formou bufetu. Lehký snack během dne (11.00–12.00, 16.00–17.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v baru dle otevírací doby (10.00–23.00).

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Zakynthos