200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Studia Pavlos

Popis destinace

Průzračné egejské moře, kilometry písečných pláží, rozmanitá gastronomie, slunce a teplo. Těmito výrazy by šlo stručně charakterizovat to, co vás čeká na dovolené v Řecku.

Lokalita

Stavros Na první pohled tvoří Stavros s Vrasnou jednu aglomeraci. Jedná se však o samostatné letovisko, které se rozděluje na starou a novou část, stejně jako většina přímořských letovisek. Starý Stavros (Ano Stavros) se tyčí na kopcích nad 'novým' Stavrosem a poskytuje překrásné rozhledy do okolní krajiny všem, kteří sem zavítají. Doporučujeme dojít příjemnou procházkou až k nejvýše položeným domům, kde najdete restauraci Agnanti. Její návštěva pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem díky kombinaci výtečné tradiční řecké kuchyně a dechberoucímu výhledu. Písečná pláž táhnoucí se od místa Kiani Akti až za Stavros měří přes 13 kilometrů. Vstup do moře je pozvolný. Teplota moře je od května do až do října příznivá. Ve Stavrosu najdete mnoho obchůdků, taveren, kaváren i barů. Na své si zde přijdou také milovníci sportu. Na plážích najdete volejbalová hřiště a přímo v centru letoviska pak hřiště na fotbal či basketbal. I Stavros se může pochlubit modrou vlajkou, která označuje fyzickou i biologickou čistotu moře a pláže. Do letoviska Stavros jsme pro Vás připravili autobusové i letecké nepravidelné turnusy, které si můžete v případě zájmu prodloužit. V případě, že Vám nebude délka turnusů do Stavrosu vyhovovat, doporučujeme Vám podívat se na nabídku ve vedlejší Vrasně, kde nabízíme pravidelné turnusy na 10 a 11 nocí. Na začátku a konci sezony nabízíme prodloužený turnus na více nocí než kdykoli jindy v sezoně.

O hotelu

Pavlos *** V roce 2015 nově postavený komplex vám nabídne moderní interiér a především zcela nové vybavení. Klidná lokalita i vzdálenost 140 metrů od písečné pláže jsou velkými přednostmi domu Pavlos ***.

Poloha a popis

Popis ubytování Studiový dům Pavlos, postavený v roce 2015, se nachází 140 metrů od písečné pláže. Jedná se o velmi klidnou lokalitu v blízkosti pláže. Do centra letoviska se můžete dostat příjemnou procházkou podél moře. Vzdálenost od centra je přibližně 900 metrů.

Pokoje

Pokoje - studia Ubytování je poskytováno v tzv. studiích, prostorných pokojích s potřebným vybavením. Každý pokoj má vlastní terasu (v přízemí) nebo balkon (v patře) se stolečkem a židlemi pro pohodlné venkovní posezení. Dále je pokoj vybaven TV, kuchyní s vařiči, lednicí a základním nádobím pro přípravu jídla. Koupelna s WC je samozřejmostí. K dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má jednu manželskou postel a jednu palandu. Ubytování je tak možné až pro 4 osoby v jednom pokoji.

Služby hotelu

Služby Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením (zdarma), dále je k dispozici digitální klimatizace (za příplatek). K dispozici je klientům denně český delegát.

Stravování

Stravování Zájezd si můžete zvolit bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí. U našeho delegáta si zakoupíte libovolný počet stravenek. V případě polopenze můžete každý den dle vlastní chuti volit mezi obědy či večeřemi. Jídlo se podává v nedaleké taverně s výbornou řeckou kuchyní, která je vzdálena přibližně 700 metrů. Snídaně je servírovaná a je podávána od 8:30 do 10:30. Obědy nebo večeře jsou podávány od 13:00 do 22:00 hodin. K jídlu si můžete vybrat každý den podle své aktuální chuti z menu určeného pro večeře (obědy). Výběr je široký - na výběr jsou jak masová, tak bezmasá jídla či saláty.

Doprava

Doprava luxusním autobusem Autobusová doprava je zajišťována moderními autobusy, které jsou vybaveny WC, TV a klimatizací. Posádku tvoří zkušení řidiči, kteří se postarají o bezpečnou cestu. Trasa vede z ČR přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko, FYROM (Makedonie) do Řecka. Během cesty je možné zakoupit chlazené nápoje a pivo. Nástupní místa: Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí, Brno, Břeclav, Bratislava. Svoz na trase Ostrava - Brno za příplatek.

Důležitá upozornění

Spojení 2 turnusů = sleva 1 000 Kč Upozornění! S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR/osoba/noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chalkidiki

Chalkidiki zaujme svým tvarem – do Egejského moře vybíhají 3 poloostrovy, které připomínají prsty. Kassandra a Sithonie – zde se soustředí turistický ruch, nejvýchodnější Athos je posvátný a patří mnichům.

Sithonia

Prostřední z poloostrovů, které vám Chalkidiki nabízí, je známý svou divokou a místy až exotickou přírodou, poloprázdnými plážemi (na Sithonii si navíc můžete užívat na mnoha plážích, které jsou označeny modrou vlajkou, což je také velké plus), zvláštními písčitými útvary či útulnými malými přístavy uprostřed tichých zálivů. I zde, v tomto spíše klidném prostředí, však naleznete řadu turistických destinací, které svým servisem rozhodně v ničem nezaostávají za ostatními řeckými letovisky.

Metamorfosi

Tato malinká, ale velmi oblíbená vesnička je známá pro svůj klid a krásné přírodní pláže obklopené piniemi. Žije zde pouze 400 obyvatel, takže se jedná opravdu o klidné místo, které se dá doporučit spíše cestovatelům, kteří netouží po bujarém nočním životě a hledají na dovolené ničím nerušený klid.

Nikiti

Další malá vesnička, kde opět naleznete čisté písčité pláže, piniové háje a klid, který potěší zejména ty z vás, kteří hledáte spíše krásnou přírodu než ruch města. Tato vesnice je jednou z nejstarších na Chalkidiki , na což jsou místní obyvatelé patřičně hrdí. Můžete zde dokonce vidět tradiční řecké domky postavené z kamene.

Kassandra

Je místem rušných letovisek, plných pláží a bohatého nočního života.

Hanioti

Malá a pěkná vesnička na JV pobřeží polostrova je vhodná především pro relaxaci a odpočinek, svým zaměřením je určená hlavně rodinám s dětmi. Páry různých věkových kategorií uvítají romantické prostředí, možnost dlouhých procházek po pláži a výbornou kuchyni.

Kallithea

Živé letovisko na západním na východním pobřeží poloostrova patří k nejnavštěvovanějším a nejlépe vybaveným, nabízí dostatek zábavy a vybavení pro všechny kategorie klientů. Na své si přijdou rodiny s dětmi, ale také mladí. Pláž s pozvolným vstupem do vody, zlatým pískem a křišťálově čistou vodou, vodní sporty na pláži a široká nabídka taveren, restaurací a diskoték uspokojí každého.

Sani

Moderní letovisko na severozápadním pobřeží Kassandy. Několik kilometrů dlouhá pláž je oceněná za svou kvalitu a čistotu modrou vlajkou. Letovisko je vyhledávané mezi náročnější klientelou, hotely a bungalovy mají většinou větší počet hvězdiček, vlastní zahrady a bazény, opět nechybí široká nabídka vodních sportů, barů u pláže, noční klub a taverny.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Řecko

Poloha: Řecko je kouzelná země, protkaná slunečními paprsky, prosycená vůní zrajících oliv a omývaná vlnami blankytně modrého moře. Bohové Řecko milovali a rozmazlovali. Důkazem nám jsou chrámy a mocné monumentální stavby, jež pro ně vytvořili smrtelníci jako projev úcty a vděčnosti. Řecko má velice zajímavou minulost, krásnou krajinu a pestrou kuchyni, ale samozřejmě bychom v žádném případě neměli opomenout pohostinnost místních obyvatel, jež velice přispívá k příjemné atmosféře při pobytu v Řecku. Řecko se nachází v jižní části Balkánského poloostrova. Jeho břehy jsou omývány Středozemním, Jónským a Egejským mořem. Pro tuto balkánskou zemi je charakteristická velká přírodní rozmanitost. Vysoká pohoří (Olymp - 2.917 m), úrodné nížiny a krásné ostrovy. Ostrovy tvoří přes pětinu rozlohy země. Z tisíců řeckých ostrovů a ostrůvků jich má pouze 78 více než 100 celoročních obyvatel. Několik stovek větších ostrovů se dělí do 4 souostroví: v Egejském moři se nachází Kyklády, Severní a Jižní Sporády, součástí Jižních Sporád jsou i Dodekanésy. Poslední skupina se nachází v Jónském moři, jedná se o Jónské ostrovy. Nezařazené zůstávají ostrovy v Sarónském zálivu, Évia a Kréta

Počet obyvatel: 10.000.000.

Hlavní město: Athény.

Jazyk: Řečtina.

Měna: Euro.

Ceny: Obecně platí, že v Řecku jsou ceny vyšší než u nás. V létě je však ovoce, zelenina, spotřební zboží a některé druhy potravin téměř stejně drahé jako u nás.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

 

Od roku 2018 bude v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba bude přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Studia Pavlos

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Autobusem
So 26.5 – St 6.6.2018
4 lůžkové studio
12 dní
bez stravy
4 140 Kč
Po slevě 11%
Autobusem
So 26.5 – So 16.6.2018
4 lůžkové studio
22 dní
bez stravy
6 140 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Po 4.6 – So 16.6.2018
4 lůžkové studio
13 dní
bez stravy
5 140 Kč
Po slevě 9%
Autobusem
Čt 14.6 – St 27.6.2018
4 lůžkové studio
14 dní
bez stravy
5 340 Kč
Po slevě 9%
Autobusem
Po 25.6 – St 4.7.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 040 Kč
Po slevě 9%
Autobusem
Po 2.7 – Čt 12.7.2018
4 lůžkové studio
11 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 10.7 – Čt 19.7.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 17.7 – Čt 26.7.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 24.7 – Čt 2.8.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 31.7 – Čt 9.8.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 7.8 – Čt 16.8.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 14.8 – Čt 23.8.2018
4 lůžkové studio
10 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Út 21.8 – Pá 31.8.2018
4 lůžkové studio
11 dní
bez stravy
5 540 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
St 29.8 – So 8.9.2018
4 lůžkové studio
11 dní
bez stravy
5 240 Kč
Po slevě 9%
Autobusem
Čt 6.9 – St 19.9.2018
4 lůžkové studio
14 dní
bez stravy
5 240 Kč
Po slevě 9%
Autobusem
Po 17.9 – So 29.9.2018
4 lůžkové studio
13 dní
bez stravy
4 940 Kč
Po slevě 9%
Autobusem
Po 17.9 – Ne 7.10.2018
4 lůžkové studio
21 dní
bez stravy
5 940 Kč
Po slevě 8%
Autobusem
Čt 27.9 – Ne 7.10.2018
4 lůžkové studio
11 dní
bez stravy
3 940 Kč
Po slevě 11%