Hotel Sun Island

  Maledivy, Jižní Ari Atol

4/5

Sun Island Resort & Spa

    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel

Sun Island Resort & Spa na okraji jižního Ari atolu ostrově Nalaguraidhoo nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojů různých kategorií. Svojí rozlohou patří mezi nejrozlehlejší maledivské resorty. Obklopuje ho azurové moře a bílá písečná pláž. Ve volném čase možnost vyzkoušet vodní a plážové sporty či relaxovat v Aramu SPA.

Pláž

Krásná pláž s bílým pískem obklopuje celý ostrov.

Poloha

Sun Island Resort & Spa se nachází na okraji jižního Ari atolu ostrově Nalaguraidhoo, v atolu Alifu Dhaalu, 113 km od mezinárodního letiště Male, transfer vnitrostátním letem trvá 17 min + krátká jízda cca 10 minut člunem. Délka ostrova je cca 1600 metrů a šířka cca 440 metrů.

Zábava

Pro hosty Sun Island Resort & Spa je k dispozici hlavní bufetová restaurace Maaniya pro hosty ubytované na pláži a Southern Star pro hosty ubytované ve vodních bungalovech, dále výběr z dalších tří restaurací, pěti barů a kavárna Vaani Coffee Shop. Potápěčské centrum PADI, šnorchlovací výlety, pozorování žraloka obrovského (Whaleshark) a delfínů, plavání s mantami, windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, parasailing, fun tubing, kneeboard, plachtění, wake board, jet ski, bazén o velikosti 1800 m3, pořádání výletů (poznávání ostrovů, šnorchlování a barbeque během výletů, návštěva neobydleného ostrova, ranní i noční rybaření, výlet lodí s proskleným dnem), hudební večery, maledivské kulturní show (Boduberu), karaoke večery, večer v baru DJ, volejbal, biliard, tenis, badminton, stolní tenis, basketbal, fotbal, squash, game center, šipky, posilovna, půjčovna kol. Relaxovat můžete v Aramu SPA s nabídkou různých masáží, tělových i obličejových procedur, saunou, párou, jacuzzi a manikurou a pedikurou. Večer doporučujeme krmení rejnoků. Sun Islandu Resort & Spa je hned vedle Holiday Island Resort & Spa a mezi oběma resorty jezdí 2-3 denně člun, takže hosté mohou navštívit i sousední resort.

All inclusive

Zahrnuje plnou penzi, nealkoholické rozlévané nápoje, rozlévané džusy, balenou vodu, běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka), rozlévané stolní víno, pivo. Klasická káva – speciální druhy káv za příplatek. V ceně jsou dále zahrnuty plážové aktivity (volejbal, šnorchlování), tenis (bez nočního osvětlení) . Při pobytu nad 6 nocí 1 x noční rybaření. All inclusive bar je otevřen od 10:00 do 01:00 h. Nealko minibar doplňovaný 1 x denně (2 x Coca Cola 300 ml, 2 x Sprite 300 ml, 2 x soda). V menu jsou vždy označeny prémiové značky nápojů a koktejlů za příplatek, espresso, cappuccino a další speciální druhy káv za poplatek.

Vybavení

Sun Island Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojích různých typů. K dispozici je hlavní bufetová restaurace Maaniya pro hosty ubytované na pláži a Southern Star pro hosty ubytované ve vodních bungalovech, Sun Star a la carte restaurace zaměřená na thajskou kuchyni, kavárna Vaani Coffee Shop, italská restaurace s japonským koutkem Al´Pontile, grilované speciality ochutnáte v Island BBQ, Mekunu bar, Sunrise beach bar na pláži, Golf bar, Lobby bar a bar u bazénu.
Obchod se suvenýry, zlatnictví, photo shop, SPA butique, obchod s elektronikou, Sting Ray shop, obchod s uměleckými předměty, lékař, posilovna, Aramu SPA, tenisové, badmintonové, volejbalové kurty, stolní tenis, biliard, centrum vodních sportů, bazén o velikosti 1800 m3, potápěčská škola PADI, Business centrum, prádelna, služba pro organizování svateb, konferenční místnost až 200 osob. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

V Sun Island Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 458 pokojích, mezi které patří standardní a nadstandardní plážové bungalovy, vodní vily a také čtyři exkluzivní prezidentská apartmá. Jako základní typ ubytování nabízíme Standard Beach bungalow vybavený konferenčním stolkem a křesly, klimatizací, větrákem, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, IDD telefonem, minibarem, barevnou televizí se satelitními programy, trezorem, kávovarem a verandou s křesly. Hosté mají k dispozici osušky a lehátka na pláži. 24 hodinová pokojová služba za poplatek. Zdarma lahev vody 500 ml na osobu a den.

Zkušenosti CK

Jedná se o jeden z nejdostupnějších a nejoblíbenějších maledivských resortů. Široké možnosti sportovního i zábavního vyžití ho předurčují pro aktivní dovolenou. Vhodný je i pro rodiny s dětmi.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování s vybranou stravou
 • Letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě)
 • Letištní a palivové taxy
 • Asistence místního zástupce
 • Transfer z letiště do hotelu a zpět (vnitrostátní přelet a transfer rychlou lodí)
 • Silvestrovská galavečeře

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Air Marine Travel, IČ: 24289825. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Sun Island Resort & Spa ****
 • Lokalita dle CK: Ari Atoll
 • Místo dle CK: Ari Atol

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sun Island **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 397 512
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Jižní Ari Atol

4/ 5 14 recenzí


Zdeněk Ř únor 2020
Nezapomenutelné jarní prázdniny. Z únorové zimní šedi jsme utekli na týden do ráje. Skutečnost je lepší než fotografie.... celá recenze


Stanislav Marek únor 2019
Byli jsme v únoru abylo to super. Úžasné místo ... celá recenze


Jemca duben 2019
Sun Island Resort and Spa. V tomto hotelovem resortu jsme byli podruhe - tudiz jsme sazeli na jistotu. Velmi ochotny a mily personal na celem ostrove. Bydle... celá recenze

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

Sun Island Resort & Spa
    Maledivy, Ari Atol, Jižní Ari Atol, Jižní Ari Atol

Cena
57 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 397 512

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
57 990 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
688 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
338 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
1 228 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč