Hotel Taman Agung Beach Inn

  Indonésie, Bali, Sanur

5/5

Taman Agung

    Indonésie, Bali, Sanur
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Hotel Taman Agung se nachází v samém srdci oblasti Sanur, přibližně 5 minut chůze od pláže. V okolí resortu se nachází obchody i restaurace. Mezinárodní letiště Denpasar leží 30 minut jízdy od hotelu. Známé středisko se nalézá 25 minut jízdy.

Ubytování

Hotelový komplex je vystavěn v typickém balijském stylu. Příjemnou atmosféru hotelu dotváří tropická zahrada s překrásným chrámem. Díky klidnému prostředí je vhodným místem k odpočinku. Ubytování je nabízeno ve 4 kategoriích. Hosté mohou volit z pokojů typu deluxe, suity a family či se mohou ubytovat v jedné z vilek. Pokoje disponují klimatizací, sociálním zařízením, minibarem, telefonem, TV/SAT a některé jsou vybaveny vlastním balkonem.

Vybavení a služby

Hostům je k dispozici recepce, 24 hodinová hlídací služba, služba praní, restaurace či možnost transferu z/na letiště (po dohodě za poplatek).

Sport a zábava

V areálu se nachází venkovní bazén a lázně. Možnost vodních sportů na pláži.

Stravování

Snídaně

Doprava

Letecky

1. den

PRAHA – DENPASAR
Odlet z Prahy. Let do Denpasaru a občerstvení v letadle.

2. den

BALI
Přílet do Denpasaru, na ostrov Bali. Transfer do vybraného hotelu. Nocleh.

3-13. den

BALI
Snídaně. Volné dny u moře a možnost fakultativních výletů.

14. den

DENPASAR – PRAHA
Snídaně. Odjezd na letiště v Denpasaru. Let do Prahy a občerstvení v letadle.

15. den

PRAHA
Přílet do Prahy. Konec programu.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Taman Agung Beach Inn **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 482 446
dnes 8–18 h

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Bali

5/ 5 3 recenzí


Markéta říjen 2017
Spokojenost. Byla to první dovolená na Bali, moc jsme si to s dcerou užily, v okolí bylo vše, co člověk na dovolené potřebuje, personál velmi m... celá recenze


Sabina únor 2017
DOPORUČUJI!. Rozhodně doporučuji. Spíše pro ty co hledají na dovolené klid a relax.... celá recenze


Dominika duben 2013
Bali. Dovolenka sa nám veľmi páčila, ubytovanie aj stravovanie bolo na dobrej úrovni, personál bol vždy vysmiaty a ochotný.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-taman-agung-bali-indonesie-z1482446/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Indonésie

Indonésie je nyní čtvrtá nejlidnatější země světa. Navzdory tomu plocha celkem 17 500 ostrovů je dostatečně velká na to, aby se na každém z nich našel nějaký panenský kout stvořený pro nezapomenutelnou exotickou dovolenou. Některá jména indonéských ostrovů jsou celosvětovým synonymem pro tropický ráj. Nejznámější je v tomto ohledu Bali. Vskutku jedinečná je biota Indonésie. Žije zde po Brazílii nejvíce druhů živočichů a rostlin na světě. Umožněno je to samozřejmě četnými porosty tropického pralesa. Indonéská ekonomika je nejrychleji rostoucí v celé jihovýchodní Asii. Své zastoupení v ní má i cestovní ruch. V Indonésii je toho tolik co poznávat. Věděli jste, že v celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky? Mimořádně bohatý je podmořský život kolem indonéských ostrovů, potápění a šnorchlování jsou proto velmi oblíbené a vyhledávané aktivity.