Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Taprospa ****

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Beruwala na jihozápadním pobřeží ostrova.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, bazén, obchod se suvenýry, směnárna.

Pokoje

DR: klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., trezor, minibar za poplatek, kávovar, balkon nebo terasa.

Zábava

Hotel pořádá zábavné večery.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka v zahradě zdarma.

Program all inclusive
  • Snídaně (07.30 - 10.00 hod.), oběd (12.30 - 14.00 hod.) a večeře (19.30 - 22.00 hod.) formou bufetu nebo výběru z menu v hlavní restauraci Taproba
  • Výběr nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 22.00), servírováno ve sklenicích v baru Leopard
  • Volejbal, badminton, šipky, stolní tenis, vodní pólo
  • Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny, nápoje v minibaru, čerstvé džusy, espresso, capuccino, značkový alkohol nejsou součástí all inclusive
Sportovní nabídka
  • Zdarma: viz program all inclusive.
  • Za poplatek: fitness, jóga.
Pro děti

Dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Wellnes
  • K dispozici lázně nabízející širokou řadu masáží a procedur
Internet
  • Zdarma: internetový koutek Cyber Cafe.
  • Za poplatek: WiFi na pokojích.
Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Doba transferu

180 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kalutara

Leží 82 km jižně od hlavního města na západním pobřeží s krásnými plážemi. K dispozici je řada obchůdků, barů a restaurací, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení. Transfer trvá přibližně 1 hod. a 45 min.

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Kalutara