Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Taprospa ****

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Beruwala na jihozápadním pobřeží ostrova.

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, bazén, obchod se suvenýry, směnárna.

Pokoje

DR: klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., trezor, minibar za poplatek, kávovar, balkon nebo terasa.

Zábava

Hotel pořádá zábavné večery.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka v zahradě zdarma.

Program all inclusive
  • Snídaně (07.30 - 10.00 hod.), oběd (12.30 - 14.00 hod.) a večeře (19.30 - 22.00 hod.) formou bufetu nebo výběru z menu v hlavní restauraci Taproba
  • Výběr nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10.00 - 22.00), servírováno ve sklenicích v baru Leopard
  • Volejbal, badminton, šipky, stolní tenis, vodní pólo
  • Nápoje konzumované mimo uvedené hodiny, nápoje v minibaru, čerstvé džusy, espresso, capuccino, značkový alkohol nejsou součástí all inclusive
Sportovní nabídka
  • Zdarma: viz program all inclusive.
  • Za poplatek: fitness, jóga.
Pro děti

Dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Wellnes
  • K dispozici lázně nabízející širokou řadu masáží a procedur
Internet
  • Zdarma: internetový koutek Cyber Cafe.
  • Za poplatek: WiFi na pokojích.
Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Doba transferu

180 min

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

4 uživatelů

Pořadí

12. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

10.5.2015 | Stella
Datum pobytu: 1.2.2015
Byla to opravdu krásná dovolená, hodně poznatků. Na pláži nebo v okolí Vás budou zastavovat průvodci, prodejci, atd. nejlepší je nevšímat si jich, ale když budete chtít jet s někým na výlet, budete se muset s někým začít bavit.

Nejnovější recenze

2
8.1.2014 | judy
Datum pobytu 1.3.2013
2/5 - Horší
Srí lanka je krásná, zelená země. Na výlety, které jsme podnikli budeme dlouho vzpomínat i díky jejich hektické, pro nás naprosto nepředstavitelné a chaotické dopravě)))))). ALe i to patří k jejich stylu života. CO nám ale hodně vadilo a co jsme ještě nikdy nezažili /někdo tu použil slovo přátelství/ já tomu říkám vlezlost, drzost, neomalenost, byli místní prodejci, ať už na pláži nebo ve městě. Je nám jasné, že to bývá jediný zdroj jejich obživy, že každý chce vydělat, že to je prostě jejich naturel. Ale jak už jsem psala, nikdy jsme se s něčím podobným nesetkali a díky jejich vlezlosti, kdy prodejce přes několikeré ujištění, že nic kupovat nechcete, za vámí vleze do auta nebo paní s malým děckem na ruce čeká před obchodem a žebrá tak, že i náš místní průvodce jí odehnal a vynadal.Děcka,která za vyfocení natahují ruku, ale ne pro bonbony a lízátka, kterých jsme měli spoustu s sebou, ale pro dolary, tak jak jsou naučeni z domova. Možná tu bude někdo mou recenzí pohoršen, určitě mi někdo doporučí, ať takové země nenavštěvuju. .......a to teď tady taky stoprocentně slibuju )))Jak jsem už psala, ač hotel pěkný, zahradá úžasná, jídlo vynikající, výlety kouzelné, tak pro nás už Srí lanka nikdy více!!!!
4
7.10.2012 | Jana a Zbyněk z Teplic nad Bečvou
Datum pobytu 1.9.2012
4/5 - Skvělé
Celkový dojem byl velmi dobrý - překvapením budou asi místní lidé, kteří jsou velmi přátelští - neustále nabízejí své služby - výlety do okolí, dřevěné sošky atd. Pokud se s nimi nechcete bavit, neodpovídejte...nechají vás. Pokud se s nimi domluvíte na jakékoliv službě - výletu, snaží se být féroví, ceny se musí smlouvat, ale dodrží to co slíbili - nám se osvědčilo domluvit si výlety s místními, je to levnější a snaží se Vám vyjít ve všem vstříc. Se všemi se domluvíte anglicky. Počítejte s tím, že čekají za každou službu meší finanční obnos - 100 rupíku je pro nás velmi málo, ale oni jsou velmi vděční, zaslouží si to jak hotelový personál, tak i místní, pokud pro Vás cokoli zařídí, dohodnou, organizují. Taktéž trvalé vlhké počasí může být pro někoho menší problém.
5
7.6.2012 | Michaela
Datum pobytu 1.5.2012
5/5 - Úžasné
hotel na mě působil útulně, je spíše menší a klidnější. Doporučila bych ho k klientům, kteří chtějí prožít dovolenou v hotelu rodinného typu.

Kalutara

Leží 82 km jižně od hlavního města na západním pobřeží s krásnými plážemi. K dispozici je řada obchůdků, barů a restaurací, kam můžete zavítat k nákupu suvenýrů a občerstvení. Transfer trvá přibližně 1 hod. a 45 min.

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Kalutara