Hotel The Grand Palace

  Egypt, Hurghada

The Grand Palace

    Egypt, Hurghada
Číslo zájezdu: 1 428 444
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
CK - VÝHODY
 • Late check out
 • Early check in
 • Přímý transfer z letiště
 • Bezplatné WIFI připojení v lobby
ETI - INFO
 • Nejnovější 5* luxusní hotel jen pro dospělé
 • Royal villas se soukromým bazénem
 • Přímo na písečné pláži
 • Bez jednorázových plastů
 • Německy a anglicky mluvící personál
Poloha:

Nejnovější 5* hotel v Hurghadě sítě RED SEA HOTELS Hotel se nachází přímo na vlastní soukromé pláži v centru hlavní turistické promenády v Hurghadě. Jedná se o hotel určený pouze dospělým klientům. Hotel je umístěný vedle sesterského hotelu The Grand Hotel, se kterým má společnou pláž. Centrum Hurghady je vzdálené asi 10 km.

Vybavení:

Tento luxusní resort má vstupní halu s elegantním posezením a lobby bar. K dispozici je hlavní bufetová restaurace, asijská ? la carte restaurace, plážová restaurace a plážový bar a chill-out lounge také na pláži. Ve venkovním areálu najdete bazénový komplex sestávající ze 3 sladkovodních bazénů (jeden vyhřívaný v zimě) obklopený slunečními terasami. Zde a na pláži najdete lehátka, matrace a slunečníky zdarma. Ručníky jsou k dispozici zdarma na základě kartového systému. Klienti tohoto hotelu mohou využívat služeb sesterských hotelů Grand Hotel a Grand Marina. K dispozici jsou 3 bazény s hloubkou 1,4 až 1,6 metru.

Pláž:

Soukromá pláž se nachází přímo před hotelem. U bazénů jsou k dispozici lehátka a matrace zdarma. Na pláži jsou lehátka, matrace a slunečníky zdarma. Plážové osušky jsou k dispozici v atraktivních plážových taškách, které klienti najdou po příjezdu na svých pokojích.

Pokoje:

Pokoje Comfortjsou velmi vkusně zařízené a vybavené sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (sezónní), telefonem, satelitní TV, lednicí.

Pokoje juniorsuite mají navíc samostatné posezení a výhled na bazén / zahradu nebo výhled na moře.

Pokoj junior suite pooljsou stejně vybavené jako pokoje junior suite, ale mají navíc přímý přístup k bazén přes terasu.

Villapokoje mají výhled na moře, ložnici, obývací část, jídelnu, saunu a vlastní bazén / vířivku.

Sport a zábava:

stolní tenis, kulečník, šipky, sauna, dva tenisové kurty (osvětlení za poplatek). Během dne různý animační program.

Stravování:

All inclusive

snídaně, oběd, večeře formou bufetu, během dne je k dispozici lehké občerstvení, káva, alko i nealko nápoje. Hotel disponuje možstvím různorodých restaurací.

Ve večerních hodinách je v restauracích a barech vyžadováno formálnější oblečení (dlouhé kalhoty, bermudy, košile / halenky).

Základní cena zahrnuje

 • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

 • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ETI, IČ: 05923697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: The Grand Palace *****
 • Lokalita dle CK: Hurghada
 • Místo dle CK: Hurghada

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 428 444
dnes zavřeno

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

The Grand Palace
    Egypt, Hurghada

Původní cena
28 014 Kč/os

Cena
22 944 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 428 444

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
22 944 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
490 Kč