The Lince Nordeste Country & Nature Hotel (ex Estalagem dos Clerigos)

  Portugalsko, Azorské ostrovy, Ponta Delgada (São Miguel)

THE LINCE NORDESTE COUNTRY AND NATURE HOTEL

    Portugalsko, Azorské ostrovy, Ponta Delgada (São Miguel), São Miguel
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody nabídky
  • krytý i venkovní bazén
  • wellness
  • možnost půjčení auta
  • WiFi zdarma
Letovisko

ostrov Sao Miguel

Umístění

The Lince Nordeste se nachází v obci Nordeste na ostrově S?o Miguel, 47 km od města Ponta Delgada. Nabízí venkovní bazén, bar a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel

Součástí hotelu je bezplatné wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou, saunou, tureckou lázní a posilovnou. Za příplatek jsou v nabídce různé procedury. Hosté mohou relaxovat na lehátkách u venkovního bazénu. Ve všech prostorách hotelu The Lince Nordeste je zdarma dostupné Wi-Fi.

Pokoje

Hotel poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací a TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje mají i posezení vhodné k odpočinku. Z některých se otevírá výhled na moře, na hory nebo na bazén. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou, bidetem, fénem a bezplatnými toaletními potřebami.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek možnost polopenze nebo plné penze bez nápojů.

Rekreace

Mezi oblíbené aktivity v okolí patří cyklistika a golf. V hotelu si můžete bezplatně zapůjčit jízdní kola.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Lince Nordeste Country & Nature Hotel (ex Estalagem dos Clerigos) ****

222 200 610 Číslo zájezdu: 2 675 073
dnes 9–16 h

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Portugalsko - více informací