30 m od pláže | Typ pláže: oblázková, kamenitá

Popis

Popis hotelu The Movie Resort Tribunj ***

Poloha

Budova s hotelovými pokoji a apartmány leží přímo u pláže a od centra Sukošanu je vzdálena cca 500 m a cca 2 km od Vodice. Nedaleko od hotelu je marina, kde je možné kotvit loď.

Apartmány

2+2: Skládají se z malé ložnice a obývací místnosti, jejíž součástí je kuchyňský kout, vybavený vařičem, lednicí a základním nádobím, ložním a koupelnovým prádlem. Apartmány mají vlastní příslušenství a většinou jsou umístěny ve vyšším patře, mají střešní okna a klimatizaci.
Studia 2+0: 1 místnost se 2 lůžky a kuchyňským koutem. Ostatní vybavení stejné jako u apartmánu.

Vybavení

Recepce, vnitřní restaurace, zahradní restaurace - pizzerie a plážový bar. Parkování v uzavřeném prostoru. Styl celého hotelu podléhá osobnímu vkusu majitele.

Stravování

Apartmány jsou bez stravování a lze dokoupit snídani, oběd i večeři.

Pláž

Kamenitá pláž privátního charakteru je před hotelem (přes cestu). Lze zde pronajmout slunečníky a lehátka.

Sport a zábava

Možnost účasti na výletech po okolních ostrovech. Zapůjčení člunu na celý den. Nedaleko je sportovní areál.

Informace

, hotel Zora a pavilony Zora - poplatek za parkování 1,- €/den/auto, hotel Kornati - pobyt možný se psem za popl. 20,-€/den , hotel Miran - poplatek za parkování 1,- €/den/auto , hotel Imperial a dep. Flora Madera - poplatek za parkování 1,- €/den/auto, hotel Jakov,Ivan a Niko - poplatek za parkování 4,- €/den/auto, dětské postýlky na vyžádání u všech objektů,případný poplatek sdělí prodejce , jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie