350 m od pláže

Popis

Popis hotelu The Victoria Hotel ****

Popis hotelu

Elegantní hotel ve viktoriánském stylu. Nově zrekonstruované pokoje. WiFi zdarma v celém hotelu.

Poloha

centrální, v oblíbené části Sliema. Pobřežní promenáda s restauracemi, bary, nákupními možnostmi a zábavou je ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu. Autobusová zastávka cca 150 m. Golfové hřiště cca 8 km. Letiště cca 9 km.

Pláž

veřejná skalnatá pláž cca 250 m od hotelu.

Vybavení

částečně zrekonstruovaný hotel nabízí ubytování v celkem 141 pokojích s výtahy. Hostům je k dispozici vstupní hala, nekuřácká restaurace, bar, obchod se suvenýry. Zastřešená terasa sesterského hotelu The Palace nabízí pěkný bazén s terasou na opalování a barem u bazénu, který klienti mohou využívat (v zimě uzavřen bazén i bar). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): vybavené klimatizací, koupenou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, sat. TV, telefonem, minibarem, trezorem a balkonem.Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): bez balkonu, jinak se stejným vybavením jako A2A.Dvoulůžkové superior pokoje (A2C/A3C): prostornější, sprcha nebo vana, ve vyšších patrech, jinak se stejným vybavením A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Na večeře je požadováno vhodné oblečení. Na vyžádání dietní strava.

Sport/aktivity

zdarma: fitness.

Internet

WiFi v celém hotelu a na pokojích zdarma.

Wellness

zdarma možnost využití Spa centra sesterského hotelu The Palace s krytým bazénem, parní lázní a saunou. Za poplatek: různé ošetřovací procedury hotelového Spa.

Děti

dětské postýlky a dětské židličky v restauraci. Za poplatek a na vyžádání možnost hlídání dětí.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; místní kategorie: 4;
příspěvek na životní prostředí: pro osoby starší 18 let, 0,50 €/den/os., platba na místě.
Platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem 'YCZE'. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR/ osoba a noc, maximálně však 5 EUR/ osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta