Themis Beach Hotel

  Řecko, Kréta, Kokkini Hani

4/5

Themis Beach hotel

    Řecko, Kréta, Kokkini Hani, Kréta - Heraklion
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Přehled

vynikající poměr ceny a kvality služeb terasa s výhledem na moře možnost stravování (polopenze) vhodné pro všechny kategorie klientů i rodiny s dětmi

Stručná poloha

přímo u písečné pláže (Modrá vlajka) Hersonissos 13 km golfové hřiště 15 km mezinárodní letiště 10 km

Poloha

Themis Beach hotel je rodinný hotel 4* kategorie, který najdete přímo u písečné pláže střediska Kokkini Hani. Leží 13 km východně od Heraklionu, hlavního města ostrova, a 10 km od mezinárodního letiště. Do dalšího živějšího střediska Hersonissos se dostanete po dalších přibližně 15 km. Zdejší pláž obdržela ocenění čistoty Blue flag (Modrá vlajka). Golfové hřiště je vzdálené 15 km.

Vybavení hotelu

velice příjemný čtyřpodlažní hotel se 157 pokoji poskytuje klientům domácí atmosféru a útulné zázemí. V uplynulých 2 sezónách prošel značnou rekonstrukcí. Vše je umístěno v jedné hlavní budově, naleznete zde recepci s nepřetržitým provozem, prostorné lobby s možností internetového připojení a barem. V hotelu je hlavní restaurace a 3 bary včetně plážového. K dispozici je hlavní bazén a dětský bazén (mořská voda), sluneční terasa s lehátky a slunečníky (zdarma). Pro aktivní odpočinek v hotelu Themis Beach najdete tenisový kurt, beach volejbalové a basketbalové hřiště, dětské hřiště, dále stolní tenis, billiardový stůl, šipky, menší fitness. V hotelu je dětský miniklub určený zejména dětem ve věku 5-10 let. V případě pronájmu auta je u hotelu hotelové parkoviště. Lehátka i slunečníky na pláži za poplatek (cca 5 Eur set). Na pláži u hotelu je středisko vodních sportů. Nechybí ani disko a amfiteátr, kde se pořádají pravidelná představení či show. Před hotelem na hlavní silnici je zastávka místního autobusu, kterým se dostanete po celém ostrově. Nechybí ani půjčovny aut, motorek a kol.

Vybavení pokoje

hotel nabízí ubytování v moderně a elegantně zařízených pokojích lišících se především výhledem, nabízí možnost 1 přistýky. Hotel má v nabídce i 37 rodinných pokojů až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny novým příslušenstvím se sprchou a vysoušečem vlasů, vlastní klimatizací, SAT-TV, telefonem, menší ledničkou, trezorem (poplatek 2 EUR / den), mají balkon. Podlaha je kryta dlažbou.

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou vybaveny novým příslušenstvím se sprchou a vysoušečem vlasů, vlastní klimatizací, SAT-TV, telefonem, menší ledničkou, trezorem (poplatek 2 EUR / den), mají balkon (výhled na moře nutno sjednat předem).

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky jsou vybaveny novým příslušenstvím se sprchou a vysoušečem vlasů, vlastní klimatizací, SAT-TV, telefonem, menší ledničkou, trezorem (poplatek cca 4 EUR/den), mají balkon (výhled na moře na vyžádání).

Stravování

stravování zajištěno v podobě kvalitní polopenze formou bufetu nebo all inclusive za příplatek (10:00 - 23:00 hod.). Coffee time je nabízen v době od 16:30 do-17:30 hodin.

Názor CK

Velmi oblíbený hotel u kterého klienti upřednostňují zejména vynikající polohu a poměr ceny a kvality za nabízené služby. Jeho předností je krátká vzdálenost transferu z letiště, nádherná pláž s postupným vstupem do moře a blízké bariéry zabraňující tvorbě velkých vln. Doporučujeme všem katagoriím klientů a to i rodinám s dětmi.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Themis Beach Hotel ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 054 611
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 3 recenzí


ben červenec 2017
Themis beach. Super, čisto, klid... celá recenze


Květa červen 2017
Themis Beach Kréta-Kokkini Hani. mirné zklamání... celá recenze


VT a JK květen 2012
Vřele doporučuji. Udržovaný hotel střední kategorie, nesmírně ochotný a příjemný personál.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-themis-beach-hotel-kreta-recko-z2054611/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií