Thermal Hotel Balance Lenti

Maďarsko, Západní Maďarsko, Lenti

5/5

Thermal Hotel Balance

    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Lenti
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Thermal Hotel Balance **** je nový moderní hotel ležící v malebném lázeňském městečku Lenti v jihozápadním cípu Maďarska kousek od hranic se Slovinskem, Chorvatskem a Rakouskem. Hotel se může pyšnit přímým celoročním propojením s termálními lázněmi Lenti a sousedstvím s energetickým parkem Sv. Jiřího. V lázních i letním venkovním koupališti s prostornými slunicícmi plochami najdete bazény s léčivou vodou s vysokým obsahem uhličitanu sodného i bazény s normální termální vodou určené k relaxaci a plavání. V areálu jsou bazény s celoročním i sezónním provozem. Relaxační zóna skýtá dostatek prostoru venku na několikahektarové ploše i vevnitř v oddechových zónách. Hotel je ideální volbou pro rodiny s dětmi, páry, milovníky cyklistiky, objevování přírodních krás a vinařství.

Vybavení

V hotelu se nachází lobby bar, prostorná restaurace s nabídkou výborné mezinárodní a maďarské kuchyně. Pro děti je zde připravena atraktivně vybavená dětská herna a dětské hřiště. Najdete zde také konferenční místnost, wellness centrum se saunami a bazénem s dohřívanou vodou, fitness centrum s posilovacími stroji TechnoGym, kadeřnictví, kosmetický salon a úschovnu zavazadel. Na horním patře se nachází také sky bar. V hotelu jsou pro hosty připravené různé programy, animace, cvičení a další nabídky, které mají zpříjemnit pobyt. V recepci najdete mnoho tipů na výlety do okolí.

Wellness

V hotelovém celoročně přístupném wellness centru, které se nachází v nejvyšším patře, můžete relaxovat ve vyhřívaném bazénu s masážními tryskami nebo si vybírat ze čtyř druhů saun a široké nabídky masáží. K dispozici hostů je koutek s občerstvením. Lze zde využít i střešní odkrytou relaxační terasu s lehátky.

Termální lázně a rodinný vodní park Lenti

Hotel je propojen krytou vyhřívanou chodbou s areálem termálních lázní. Najdete zde 5 venkovních bazénů včetně dětského, plaveckého a zážitkového. Nechybí zde tobogány, občerstvení a další atrakce. Je zde i částečně krytý bazén s hydromasáž. Největší bazén má celkovou plochu 1340 m2 a nabízí divoký proud vody, krční masážní sprchy, masážní vodní lehátka, dětskou skluzavku a dlouhý tobogán tzv. Anakonda. Venkovní bazény jsou v provozu od 1.4. do 28.9. Celoroční provoz je kryté část lázní o ploše téměř 3500 m2 s 5 bazény a saunovým světem s finskou, aroma a infrasaunou. Teplota vnitřních bazénů je od 28°C - 38°C. V hale je také oddělená relaxační zóna s velkým množstvím lehátek. V celoroční části lázní najdete také tobogán, skluzavky pro menší děti, brouzdaliště pro nejmenší a krytý plavecký bazén.

Energetický park Sv. Jiří (Park Szent György)

V sousedství hotelu hosté mohou odpočívat a nabírat energii ve výjimečném parku Sv. Jiřího, který v kombinaci s termálními lázněmi je světovým unikátem. V roce 2002 zde objevili zvláštní energetické dráhy, která dokážou harmonizovat proudění energie, napomáhat základním funkcím a obnovit tělesnou i duševní rovnováhu. Vydlážděná část v parku ukazuje směr linií Svatého Jiří. Styčné body linií s nejsilnějším zemským zářením jsou vyznačené kolíky. Doporučuje se strávit na těchto místech 20 až 30 minut.

Okolí

Hosté mohou využit hotelovou půjčovnu kol anebo si bezplatně zapůjčit hole Nordic Walking a prozkoumat malebné vinařské okolí. V okolí hotelu se nachází mnoho km upravených cyklostezek a dalších cest vhodných pro cyklistiku i pěší turistiku. V okolí najdete areál se šlapacími auty, nejdelší (32 km) lesní úzkokolejnou železnici v Maďarsku, kterou si můžete dopravit i kola, vinné sklípky, arboretum Budafa s bohatou sbírkou tuzemské flory, barokní kostel ze XVII století a muzeum dřevařského průmyslu a historie železnic. V okolních jezerech je možnost rybaření.

Strava

polopenze

Typ ubytování

V krásném moderním hotelu najdete komfortní ubytování v jedinečně zařízených pokojích typu Standard, Superior, Superior plus a luxusních apartmánech. Součástí základní výbavy je minibar, trezor, televize a klimatizace. V prostorných pokojích typu Standard a Superior lze umístit jednu přistýlku nebo dětskou postýlku. Většina pokojů disponuje balkonem s krásným výhledem do okolí. Náročnější klienti mají možnost ubytování ve dvou luxusních apartmánech (115 m?) s vlastní vířivkou, terasou a panoramatickou zimní zahradou. Ve všech hotelových prostorách je zdarma dostupné internetové připojení WIFI.

Fakultativní poplatek

parkování u hotelu 600 HUF / noc (platba na místě)

Důležité

rádi bychom vás informovali, že bazény v termálních lázních (plavecké, výukové, léčivé, brouzdaliště a hydromasážní bazény) se očekává, že budou uzavřeny do konce roku 2021 z důvodu rekonstrukční práce. Uzavřeny budou také kosmetický salon a lázeňská restaurace Fregatt

Základní cena zahrnuje

 • ubytování
 • welcome drink
 • polopenze (snídaně a večeře)
 • sladká pů hodina v 15:30 s dezertním bufetem
 • neomezený vstup do lázeňského Terme Lenti Spa resort a využití všech bazénů
 • v letním období (Květen - září dle počasí) vstup do areálu letního koupaliště
 • neomezený vstup do energetického parku St. George
 • neomezený vstup do Adventure Spa se 2 bazény s různými podvodními masážemi, dětský bazén se skluzavkou, vířivkou, rodinnou skluzavkou
 • využití hotelového wellnessu ve 4.patře (4 sauny, bazén s vodopádem)
 • wellness program aktivit vypsaný hotelem
 • volný vstup do posilovny se stroji TechnoGym
 • bezoplatná půjčovna sportovního vybavený (kola 1 hodina zdarma, Nordic walking hole)
 • využití županu
 • bezplatné používání dětské herny v hale, Xbox one ve nkovní hřiště pro děti
 • bezplatné vysokorychlostní wifi v celém hotelu

Základní cena nezahrnuje

 • pobytová taxa 600 HUF / osobu nad 18 let / noc (platba na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tep Tour, IČ: 25004697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: Thermal Hotel Balance ****
 • Lokalita dle CK: Západní Maďarsko
 • Místo dle CK: Lenti

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Thermal Hotel Balance Lenti

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 985 133
dnes 8–17 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Západní Maďarsko

5/ 5 1 recenzí


Evča říjen 2018
Pohodový víkend. Příjemná relaxace v bazénech, skvělé výlety s ochutnávkou výborného vína ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

Thermal Hotel Balance
    Maďarsko, Maďarské termály, Západní Maďarsko, Lenti

Cena
5 560 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 985 133

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
5 560 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
300 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
232 Kč
pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč