Hotel Three Corners Sunny Beach

  Egypt, Hurghada, Hurghada - sever

4/5

Three Corners Sunny Beach Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - sever
Původní cena
22 920 Kč/os

Cena
19 937 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 448 901
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátký popis

20 minut od letiště
lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma

Přehled

Poloha:

Tento hotel se nachází přímo na soukromé pláži v Hurghadě. V asi 8 km jsou různé nákupní a zábavní zařízení, staré město je asi 12 km. Letiště Hurghada je vzdáleno přibližně 15 km.

Vybavení:

Hotel byl zrekonstruován v roce 2014 a má 303 pokojů rozložených na 3 podlaží. Interiér zahrnuje lobby, recepci (24 h), trezor, bankomat, lobby bar, kadeřnictví, mini market, obchod, restauraci a 3 bary, stejně jako WLAN (za poplatek) a internetový koutek (za poplatek). K dispozici je také TV místnost s německými kanály. K vybavení patří několik restaurací (asijské, italské, mezinárodní, středomořské a la carte) s terasou a klimatizací. Bazén se nachází v zahradní krajině a zahrnuje několik bazénů (sezónní vyhřívaný), samostatný dětský bazén, skluzavka pro děti a několik tobogánů a bar u bazénu (sezónní) a je obklopen sluneční terasou. Na pláži a u židlí u bazénu jsou připraveny polštáře, ručníky a slunečníky. V baru na pláži (sezónní) si hosté mohou vychutnat občerstvení.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (cca 33 m?) mají koupelnu nebo sprchu, WC, vysoušeč vlasů, trezor, minibar (za poplatek), kabelový internet (za poplatek), WLAN internet (za poplatek), telefon, DVD přehrávač a satelitní TV.Klimatizace je centrálně řízená, dlážděná podlaha a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (cca 51 m?) jsou větší se stejným vybavením.

Sport

Zdarma:

plážový volejbal, stolní tenis, šipky, vodní aerobik, vodní pólo, aerobik, minigolf a Boccia

Za poplatek:

jízda na koních, velbloudech, potápěčské centrum, masáže, aqua centrum

Pro děti

Trixie dětský klub od 10 do 17 hodin pro děti ve věku 4-8 let a 8-11 let, dětské hřiště, dětský bazén a dětské skluzavky

Stravování

All inclusive:

snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu. Večeře jsou nabízené v různých tématických variacích. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou od 10:00 do 24:00. Lehká svačina od 15:00 do 17.00 hodin a zmrzlina od 16.00 do 17.00 hod.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ETI, IČ: 05923697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Three Corners Sunny Beach Resort ****
  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Three Corners Sunny Beach **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 448 901
dnes 7.30–16 h

Hodnocení

66. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

4/ 5 11 recenzí

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Three Corners Sunny Beach Resort
    Egypt, Hurghada, Hurghada - sever

Původní cena
22 920 Kč/os

Cena
19 937 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 448 901

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
19 937 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
710 Kč