Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Titanic Beach Spa & Aqua Park *****

Poloha
 • Letiště Hurghada cca 17 km
Pláž
 • Písčitá pláž přímo u hotelu
 • Velmi pozvolný a mělký vstup, přes korálové podloží (obuv do vody)
 • Pro vstup do moře je zde také molo
 • Bar, sprchy a WC
 • Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma
Ubytování
 • Standardní pokoj s klimatizací
 • Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
 • Telefon, SAT-TV
 • Bezpečnostní schránka zdarma
 • Minibar zdarma (nealko nápoje)
 • Balkon nebo terasa
 • Děts. postýlka na vyžádání zdarma
Popis
 • Recepce a směnný automat
 • Několik restaurací a barů
 • Obchůdky
 • Diskotéka, kadeřnictví
 • Bazény a velký aquapark zdarma
 • Lehátka a slunečníky zdarma
Internet
 • Wi-Fi v lobby za poplatek
Sport a zábava
 • Zdarma: animační programy, dětské hřiště, volejbal, fitness, fotbal, minigolf, stolní tenis
 • Za poplatek: wellness, vodní sporty
Stravování
 • All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snacky během dne, místní vybrané alko a nealko nápoje v barech a restauracích dle jejich otevírací doby, během večeří je vyžadováno formální oblečení

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

44 uživatelů

Pořadí

89. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

2.8.2016 | Iza
Datum pobytu: červenec 2016
líbilo se nám, něco splnilo naše očekávání a něco ne, výlety jsou dost drahé i když velmi lákavé. Nikdo nám např. neřekl, že hotel bude přeplněný muslimskou klientelou, která si myslí, že je někdo a vy jste nic. Pokud bychom tohle věděli, nikdy bychom sem nejeli. Očekávali jsme , že hotel je k dispozici pouze evropským turistům. Jinak je to rezervace, která má sice velké vyžití, ale nikam jinam kromě výletů se nepodíváte, pokud nechcete riskovat svou bezpečnost.

Nejnovější recenze

5
26.4.2016 | Michelle
Datum pobytu duben 2016
5/5 - Úžasné
Pro nás to byla super dovolená, až na to jídlo jsme byli spokojeni a dovolenou jsme si užili. Jaké si to člověk udělá, takové to má :)
5
2.1.2016 | Maťa
Datum pobytu duben 2015
5/5 - Úžasné
Úžasný komplex vhodný pre všetky vekové kategórie, v ktorom strávite aktívnu dovolenku vďaka najväčšiemu aquaparku v Hurghade.
4
27.9.2015 | Ivča
Datum pobytu září 2015
4/5 - Skvělé
Celkové shrnutí , dovču jsme si užili , jeli jsme si hlavně odpočinout užít si moře to se nám splilo s faraónem jsme si taky užili , asi jako každý ale doma je doma.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Titanic Beach Spa & Aqua Park *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Warszawa
Ne 25.2 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
SLM | Po slevě 50%
Letecky
Katowice
Ne 25.2 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
SLM | Po slevě 50%
Letecky
Linz
Ne 25.2 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
18 824 Kč
SLM | Po slevě 43%
Letecky
Budapešť
St 28.2 – St 7.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 36%
Letecky
Budapešť
St 28.2 – St 14.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
18 824 Kč
SLM | Po slevě 43%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 1.3 – Čt 8.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
21 442 Kč
Letecky
Warszawa
Čt 1.3 – Čt 8.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
SLM | Po slevě 45%
Letecky
Katowice
Čt 1.3 – Čt 8.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
SLM | Po slevě 45%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 1.3 – Čt 15.3.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
23 833 Kč
Letecky
Warszawa
Čt 1.3 – Čt 15.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
SLM | Po slevě 52%
Letecky
Katowice
Čt 1.3 – Čt 15.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
SLM | Po slevě 52%
Letecky
Bratislava 18:45
Pá 2.3 – Pá 9.3.2018
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
18 290 Kč
Letecky
Vídeň 14:40
So 3.3 – So 10.3.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
14 456 Kč
Letecky
Warszawa
Ne 4.3 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 45%
Letecky
Katowice
Ne 4.3 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
12 844 Kč
LM | Po slevě 45%
Letecky
Linz
Ne 4.3 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Warszawa
Ne 4.3 – Ne 18.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
LM | Po slevě 52%
Letecky
Katowice
Ne 4.3 – Ne 18.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
LM | Po slevě 52%
Letecky
Linz
Ne 4.3 – Ne 18.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
18 824 Kč
LM | Po slevě 46%
Letecky
Praha
St 7.3 – St 14.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 990 Kč
Letecky
Budapešť
St 7.3 – St 14.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Praha
St 7.3 – So 17.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
15 290 Kč
Letecky
Praha
St 7.3 – St 21.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
17 590 Kč
Letecky
Budapešť
St 7.3 – St 21.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
15 dní
all inclusive
18 824 Kč
LM | Po slevě 46%
Letecky
Praha 0:50
Čt 8.3 – Čt 15.3.2018
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 180 Kč
LM | Po slevě 33%