Popis

Popis hotelu Titanic Palace Resort *****

Popis hotelu

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde restaurace, bar, služba hlídání dětí, prádelna, kadeřnictví a konferenční místnost. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa. Hosté mohou využít shuttleservis.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení, ventilátor, kuchyň a koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Většina pokojů má částečný výhled na moře, který navozuje příjemnou atmosféru. V pokojích je koberec, dvoulůžková postel nebo rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. Na pokoji je telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout a vířivá vana. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Sport/aktivity

Hotel má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Objekt hostům nabízí různé sportovní aktivity, například hru boccia, plážový volejbal, volejbal a minigolf. Za poplatek je tenis. Hosté se mohou věnovat různým sportovním aktivitám, například potápění a aqua fitness. Kitesurfing je za poplatek. Objekt nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například fitness studio, stolní tenis, šipky a aerobik, za poplatek kulečník a bowling. V hotelu je wellness zóna s různými relaxačními programy. Je zde hammam a za příplatek spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. V nabídce je animační program, živá hudba, diskotéka, miniklub a mini diskotéka pro děti.

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Na přání je možné připravit vegetariánská jídla. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba kartou

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

69. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

10.8.2017 | JIRKA
Datum pobytu: červenec 2017
Už bych jsem nejel ,protože se mi tady nelíbilo myslím si že jsou v Egyptě lepší hotely než je Titanic Palace.Lidi jestli máte rádi plavání v moři tak jsem nejezděte budete z klamaný jako my.

Nejnovější recenze

2
10.8.2017 | JIRKA
Datum pobytu červenec 2017
2/5 - Horší
Už bych jsem nejel ,protože se mi tady nelíbilo myslím si že jsou v Egyptě lepší hotely než je Titanic Palace.Lidi jestli máte rádi plavání v moři tak jsem nejezděte budete z klamaný jako my.
5
10.5.2017 | Petr
Datum pobytu květen 2017
5/5 - Úžasné
Skvělé

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Titanic Palace Resort *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 446 Kč
SLM | Po slevě 11%
Letecky
Katowice
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 584 Kč
SLM | Po slevě 42%
Letecky
Lipsko 0:00
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
356 EUR
Letecky
Mnichov 1:10
Čt 25.1 – Po 5.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
445 EUR
Letecky
Lipsko 0:00
Čt 25.1 – Po 5.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
446 EUR
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
12 978 Kč
SLM | Po slevě 14%
Letecky
Frankfurt 1:25
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
500 EUR
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Katowice
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
17 004 Kč
SLM | Po slevě 46%
Letecky
Mnichov 1:10
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
500 EUR
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Bratislava 18:45
Pá 26.1 – Pá 2.2.2018
2 lůžkový pokoj Promo, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
10 190 Kč
Letecky
Linz 6:20
Pá 26.1 – Pá 2.2.2018
jednolůžkový pokoj Standard
8 dní
all inclusive
13 435 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Bratislava
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 290 Kč
SLM | Po slevě 37%
Letecky
Praha 0:50
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
9 880 Kč
Letecky
Vídeň 14:40
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
all inclusive
11 688 Kč
Letecky
Frankfurt 0:20
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
357 EUR
Letecky
Mnichov 0:45
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
357 EUR
Letecky
Berlín - Schoenefeld 0:00
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový bungalov
8 dní
all inclusive
672 EUR
Letecky
Mnichov 0:45
So 27.1 – Út 6.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
431 EUR
Letecky
Praha
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 444 Kč
SLM | Po slevě 51%
Letecky
Vídeň 14:40
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
14 590 Kč
Letecky
Katowice
Ne 28.1 – Ne 4.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 584 Kč
SLM | Po slevě 42%
Letecky
Frankfurt 0:25
Ne 28.1 – St 7.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
11 dní
all inclusive
405 EUR
Letecky
Frankfurt 0:25
Ne 28.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
427 EUR
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Katowice
Ne 28.1 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
17 004 Kč
SLM | Po slevě 46%
Letecky
Berlín - Schoenefeld 1:30
Po 29.1 – Po 5.2.2018
2 lůžkový bungalov
8 dní
all inclusive
548 EUR