Travelodge London Central City Road Hotel

  Velká Británie, Anglie, Londýn

TRAVELODGE LONDON CENTRAL CITY ROAD

    Velká Británie, Anglie, Londýn
Číslo zájezdu: 2 246 412
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.

Poloha

3* hotel leží poblíž centra Londýna s dobrou dostupností k hlavním památkám. Stanice metra Old Street je vzdálena 5 minut chůze.

Ubytování

koupelna, WC, televizor, Wi-fi, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, psací stůl

Vybavení a služby

restaurace, bar, Wi-fi, 24hodinová recepce

Program

Individuální zájezd s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají: Transfer Soukromý transfer z/na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick - auto až pro 3 osoby Sdílený transfer z/na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick - cena za osobu Jízdenky Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. Plavba lodí – jízdenka na 24 h na vyhlídkovou plavbu po Temži. Nástup a výstup v přístavištích Tower, Westminster, London Eye a Greenwich. Komentář místního průvodce o londýnských památkách v AJ. Vstupenky London Pass na 2/3 dny – vstup do 80 atrakcí, muzeí a historických budov (včetně Tower of London, hradu Windsor, ZOO, London Bridge, Kensingtonského paláce, Westminsterského opactví, Královské observatoře v Greenwich, nebo divadla Globe). Dále zahrnuje plavbu lodí po Temži a jízdenku na vyhlídkový autobus na 1 den. London Eye – S výškou 135 m se řadí mezi největší vyhlídková kola na světě. Projížďka trvá cca 30 minut. Užijte si panoramatický výhled na celý Londýn. V ceně je zahrnut přednostní vstup na atrakci. Tower of London - nejznámější pevnost a anglická nejnavštěvovanější památka, která byla v minulosti palácem, ale i ZOO. V ceně je zahrnuta také prohlídka korunovačních klenotů a přednostní vstup do Toweru. Výlety Warner Bros. Studios - Harry Potter – 7 - 8 hod. Čeká Vás prohlídka studií po stopách Harryho, Rona a Hermiony a objevíte zázraky kouzelného světa. Prohlédnete si např. Hagridovu chatu, nástupiště 9 3/4 , projedete se Bradavickým expressem, nebo se projdete po Příčné ulici. V zákulisí uvidíte kostýmy, kulisy a ručně vyřezávané rekvizity. Výlet zahrnuje dopravu z Londýna a zpět. Dále doporučujeme: Madame Tussaud’s – muzeum, kde můžete vidět voskové figuríny známých herců, zpěváků, sportovců, ale také státníků a historických osobností. The London Dungeon – muzeum nebo spíše strašidelný hrad, který vás provede dějinami Londýna a okoření je hrůzostrašnými příběhy. British Museum – 2,5 h. Prohlídka Britského muzea s místním průvodcem. Oxford, Stratford a Warwick Castle – 11 h. Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. Stonehenge – výlet k jednomu z nejzáhadnějších míst na světě (80 kamenů vážících až 40 t). V případě Vašeho zájmu o doporučené výlety nás neváhejte kontaktovat. Aktuální dostupnost a ceny Vám rádi ověříme.

Základní cena zahrnuje

  • letenku, letištní taxy, 2 nebo 3 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK

Základní cena nezahrnuje

  • transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Pořadatel: NATOUR spol. s r. o., IČ 49974769.
Název hotelu dle pořadatele: TRAVELODGE LONDON CENTRAL CITY ROAD ***
Lokalita dle pořadatele: Londýn, Londýn
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Travelodge London Central City Road Hotel ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 246 412
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

TRAVELODGE LONDON CENTRAL CITY ROAD
    Velká Británie, Anglie, Londýn

Cena
17 500 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 246 412

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
17 500 Kč
příplatek za Vyhlídkový autobus, 1 den - osoba
0
1 340 Kč
příplatek za Plavbu lodí - osoba
0
910 Kč
příplatek za Tower of London - osoba
0
1 180 Kč
příplatek za London Eye - osoba
0
2 010 Kč
příplatek za London Pass 2 dny - osoba
0
3 900 Kč
příplatek za London Pass 3 dny - osoba
0
4 530 Kč
příplatek za Warner Bros Studios - Harry Potter - osoba
0
3 900 Kč
příplatek za soukromý transfer z/na letiště Heathrow - osoba
0
6 600 Kč
příplatek za soukromý transfer z/na letiště Gatwick - osoba
0
7 090 Kč
příplatek za soukromý transfer z/na letiště Stansted - osoba
0
7 290 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
135 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
84 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
90 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 3 dny
0
740 Kč