Hotel Tui Sensimar Alaya

  Egypt, Marsa Alam

Sensimar Alaya Beach Resort

    Egypt, Marsa Alam
Číslo zájezdu: 1 465 682
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotelový komplex se nachází v krásné zahradě přímo u pláže cca 7 km severně od letiště. El Quseir cca 68 km, Port Ghalib asi 9 km.

Vybavení

290 pokojů, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 4 restaurace à la carte (italská, asijská, libanonská, seafood), bary, spa centrum, salón krásy, kavárna. Venku 5 bazénů (z toho 1 bazén v zimě s možností vyhřívání), bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Možnost využít aquapark v sousedním hotelu (za poplatek). Koncept Dine around u sesterských sousedních hotelů. 

Pokoje

DRGVS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, klimatizace, trezor, minibar, set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRP: viz DRGVS, může být znevýhodněn polohou. DRPVS: viz DRGVS, výhled na bazén. DRSVS: viz DRGVS, výhled na moře. DRSWS: viz DRGVS, přímý vstup do bazénu. DRSVX: viz DRGVS, prostornější, výhled na moře. DRSWD: viz DRSWS, prostornější. DRSWP: viz DRSWD, prostornější, výhled na moře.

Zábava

Večerní animační programy, živá hudba.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu, vstup do moře přes korál (k dispozici molo), písečného vstupu je možno využít u vedlejšího hotelu.
Lehátka a slunečníky zdarma, bar na pláži.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední snack, káva, čaj a zákusek Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, tenis, stolní tenis, multifunkční hřiště, plážový volejbal, boccia, biliard, aerobik, aquaerobik, jogging, jóga. Za poplatek: vodní sporty na pláži, potápečské centrum.

Extra služby

Možnost využít koncept Dine around - pouze u sousedních sesterských hotelů (přehled restaurací je možné najít na recepci). Vstup za poplatek do aquaparku Madinat Coraya s 13 různými atrakcemi.  

Wellnes

Zdarma: sauna, pára, vířivka. Za poplatek: masáže a různé druhy zkrášlujících procedur.

Internet

Zdarma: WiFi v hotelu.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Maximální obsazenost

Dvojlůžkový pokoj superior (DRGVS/DRP/DRPVS/DRSVS/DRSWS/DRSWP): 2 dospělí Dvojlůžkový pokoj deluxe (DRSVX/DRSWD): 3 dospělí

Doba transferu

20 min

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Sensimar Alaya Beach Resort *****
  • Lokalita dle CK: Marsa Alam
  • Místo dle CK: Marsa Alam

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tui Sensimar Alaya ***** (Webové stránky hotelu)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 465 682
dnes 7.30–16 h

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Sensimar Alaya Beach Resort
    Egypt, Marsa Alam

Původní cena
39 940 Kč/os

Cena
33 880 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 465 682

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
33 880 Kč
příplatek za vízum - za osobu
0
750 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
290 Kč