Hotel Tulia Zanzibar Beach Resort

  Tanzanie, Zanzibar, Pongwe

5/5

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

    Tanzanie, Zanzibar, Pongwe
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Malý intimní luxusní resort pro romantické líbánky a nezapomenutelnou dovolenou na pláži! Magické místo nejen pro relaxaci, ale také místo pro jedinečné zážitky a nekončící dobrodružství! Resort s jednou z nejkrásnějších zahrad na ostrově! Slevy pro děti do 16 let!

Přehled

možnost příplatku na ALL INCLUSIVE minibar v ceně jediný bazén se skluzavkami na Zanzibaru tulia znamená ve swahilštině relaxace čeští majitelé slevy pro děti do 16 let Wi-fi internet zdarma

Poloha

cca 60 minut jízdy z letiště přímo u krásné bílé písečné pláže nedaleko 9ti jamkového golfového hřiště

Poloha

východní pobřeží, resort nově otevřený v roce 2015 leží v udržované tropické zahradě, u nádherné bílé písečné pláže Pongwe Beach, u jedné z nejkrásnějších pláží světa. Vzdálenost od letiště cca 60 minut jízdy.

Popis resortu

10 deluxe garden bungalovů, 5 seafront luxury vil a Royal vila s jacuzzi, všechny velice prostorné, s terasou a plážovými lehátky. Resortu dominují přírodní materiály - kámen a dřevo. Nádherný kámen z pevninské části Tanzanie je využitý nejen na zdi bungalovů, na obvodové zdi, ale i na chodníky a některé prvky v interiéru. Restaurace, bar, 2 bazény (jeden se skluzavkami), SPA centrum, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, jóga, TRX lana, paddle board, kajaky, jízda na koni, golf, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol.

Vybavení pokoje

deluxe garden bungalow (120 m2) - klimatizace, minibar (v ceně, doplňován denně), sejf, Nespresso přístroj, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, prostorná šatna, terasa, plážová lehátka se slunečníky, moskytiéra. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Deluxe garden bungalov pro 2 osoby, možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo ALL INCLUSIVE formou servírovaného menu.

Názor CK

Malý intimní luxusní resort pro romantické líbánky a nezapomenutelnou dovolenou na pláži! Magické místo nejen pro relaxaci, ale také místo pro jedinečné zážitky a nekončící dobrodružství! Resort s jednou z nejkrásnějších zahrad na ostrově! Slevy pro děti do 16 let!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve seafront luxury vile nebo v Royal vile s jacuzzi.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha-Zanzibar-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění,vízum 50 USD (po příletu na letišti), pobytovou taxu 1 USD/osoba/den, příp. odletovou taxu 40 USD.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****
  • Lokalita dle CK: Zanzibar
  • Místo dle CK: východní pobřeží

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tulia Zanzibar Beach Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 024
dnes zavřeno

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Zanzibar

5/ 5 1 recenzí


Adéla Bartheldyová duben 2017
Prohlídka hotelu Tulia Zanzibar Beach Resort. Hotel jsem navštívila v rámci infocesty na Zanzibaru. Jedná se o český hotel s českými majiteli. Rok otevřený nový hotel na Zanzib... celá recenze

Tanzanie

Tropický africký ráj Tanzanie má velkou výhodu, že sem můžete cestovat v jakoukoliv dobu během roku a vždy to bude za teplem a tropickým počasím. Pokud by se ale dalo během roku ještě rozlišit, kdy je nejvhodnější doba pro návštěvu exotické Tanzanie, tak pro cestu do severní Tanzanie a na ostrovy je ideální období od července do října a od prosince do března. Pro jižní Tanzanii je to červen a pro západní květen až říjen. Tanzanie vznikla sloučením dvou původně nezávislých států Tanganiky, ležící u stejnojmenného jezera, a Zanzibaru. Země na východě Afriky u Indického oceánu těží zejména ze dvou oblastí cestovního ruchu. Tou první jsou početné přírodní rezervace, nejznámější národní parky na světě a majestátní hory v čele se známým Kilimandžárem. Druhou oblastí je nádherné pobřeží Indického oceánu a ostrov Zanzibar s jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Nezávazná objednávka

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort
    Tanzanie, Zanzibar, Pongwe

Cena
122 940 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 725 024

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
122 940 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
47 170 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
1 Kč