Uvala Scott Pavilony a Apartmány

  Chorvatsko, Kvarner, Dubno

3/5

Tourist settlement Uvala Scott

    Chorvatsko, Kvarner, Dubno, Kraljevica
Tipy

- cenově výhodné ubytování - vhodné pro skupiny

Obecný popis

komplex je tvořen hlavní budovou a 11 pavilony obklopující centrální náměstíčko. Celkem komplex Uvala Scott nabízí 253 dvoulůžkových pokojů (118 Superior a 135 Standart) a 17 apartmánů.

Poloha

turistické ubytování Uvala Scott se nachází v zátoce Dubno blízko Kraljevice, 20 km od Rijeky. Jednotlivé pavilony jsou vybudované ve stylu mediteránské vesnice. 

Vybavení

v hlavní budově se nachází kavárna s terasou, restaurace, směnárna a obchod, Wi-Fi (síla signálu kolísá dle množství připojených uživatelů) a další.

Ubytování

2+1 Comfort -  2lůžkový pokoj Comfort s možností přistýlky, sprcha, WC.
2+1 Standart -  klimatizovaný 2lůžkový pokoj Standart s možností přistýlky, sprcha, WC, SAT TV a lednička. 2+0 Comfort - 2lůžkový pokoj Comfort, sprcha, WC. 2+0 Standart - klimatizovaný 2lůžkový pokoj Standart, sprcha, WC, SAT TV a lednička. Apartmán 2+2 - 2lůžkové apartmány s možností až 2 přistýlek pro děti do 12 let - ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (pro 2 děti do 12 let), vybavený kuchyňský kout, sprcha, WC.

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu podávaná v centrální restauraci. Nápoj k večeři v ceně (džus, víno, pivo). Apartmány mají možnost vlastního stravování.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 10 EUR/den 
- parkování: v areálu, zdarma

Sport a zábava

stolní tenis, kánoe, šlapací lodičky, možnost zakoupení velkého množství výletu na recepci (např. lodí na hotel Krk), minigolf a další.

Pláž

betonová plata s přímým vstupem do moře. Kolmo k hlavní pláži se nachází uměle navezená písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek (v omezeném množství).
Vzdálenost od pláže cca 50-100 metrů.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování
  • strava dle výběru: vlastní stravování/polopenze/plná penze
  • pobytová taxa

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky na místě
  • pobytová taxa zahrnuta v ceně.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Tourist settlement Uvala Scott **
Lokalita dle pořadatele: Kvarner, Kraljevica

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Uvala Scott Pavilony a Apartmány **
Typ pláže: kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 690 978
dnes 8–20 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Kvarner

3/ 5 15 recenzí

ZlinackaD září 2022 Retro skromny bungalov Jasmine. Zanedbany stary pokoj z doby komunismu,v kopcovitem srazu Vhodny spis pro mladez... celá recenze

Elen červenec 2022 Hnus. Otřesné dovolena... celá recenze

Eliška srpen 2019 Uvala Scott. Ubytování v komplexu Uvala Scott začínalo tím,že jsme museli čekat po příjezdu 5 hodin než nás ubytovaly.Nevím proč,ale dorazili j... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací