Hotel Valamar Club Dubrovnik

  Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Babin Kuk

Valamar Club Dubrovnik hotel

    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Babin Kuk, Dubrovník, Lapad
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Valamar Club Dubrovnik se nachází na poloostrově Babin Kuk, cca 6 km od historického centra města Dubrovnik. Hotel je umístěn na pobřeží v klidném prostředí a obklopen středomořskou vegetací. V hotelu probíhá Marco Club a proto je ideální pro aktivní a zábavnou dovolenou pro celou rodinu
Hotel je zcela klimatizovaný. Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky typu Classic, Superior a rodinné Classic Family (2+2). Pokoje mají SAT/TV, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, WI-FI, klimatizace. Pokoje jsou bez balkonu, s balkonem do parku nebo na mořskou stranu. Pokoje Cassic Family mají dva pokoje propojené vnitřním dveřmi.
Hostům je k dispozici recepce, směnárna, restaurace, aperitiv bar, bar u bazénu, WI-FI, venkovní bazén pro dospělé a děti, dětské hřiště, herna pro děti, parkoviště (za poplatek). Wellness centrum (za poplatek) je k dispozici v hotelech Valamar Collection Dubrovnik President, Valamar Lacroma Dubrovnik a Valamar Argosy. V hlavní sezoně hotel zajišťuje celodenní zábavné a sportovní animace pro dospělé a děti (Marco Club, Teens Lounge). V dětském klubu Marco Club nealkoholické nápoje pro děti. Pro dospělé 3x týdně taneční večery s živou hudbou. Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry (volejbal, basketbal, házená, badminton, pétanque), zapůjčení jízdních kol. Dále v blízkosti hotelu (cca 250 m), tenisové dvorce, bohatá nabídka místních vodních sportů, potápěčské centrum.
Upravené oblázkové, štěrkové, betonové pláže (Coral Beach Club, Copacabana, Val President Relax) jsou vzdálené cca 200 m od hotelu.  
 
*********  OPATŘENÍ COVID-19 **************
Pokojské nevstupují denně do pokojů pro provedení úklidu, pouze na předchozí objednávku úklidu na recepci (nutno nahlásit minimálně 1 den předem). Jednou za 4 dny pobytu je úklid bezplatný (zahrnuje také výměnu ručníků, ložního prádla a doplňování hygienických potřeb), úklid navíc je účtován 20 EUR za pokoj.
     

Základní cena zahrnuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl
u obědů a večeří místní točené nápoje: (víno, pivo, ovocné šťávy, voda, káva)
zmrzlina pro děti (17:00-18:00)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI
klimatizace
využívání venkovního bazénu
sport (volejbal, basketbal, házená, badminton, petangue, zapůjčení jízdních kol, stolní tenis, minigolf)
3x týdně živá hudba
6x týdně animace
dětský klub Maro Club" 9:00-12:00 a 15:00-18:00 (v dětském klubu nealkoholické nápoje pro děti)

"

Základní cena nezahrnuje

doprava
cestovní pojištění
parkování 7 EUR/den/auto - platí se na místě v recepci
dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
domácí zvířata (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v recepci
DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU - ZDARMA !!!
Dítě do 14 let na přistýlce (3., 4. lůžko) se 2 dospělými osobami v 1/4 pokoji Classic Family BP - ZDARMA !!!
1/4 pokoj Classic Family BP má 2 dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi.
!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2020 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! SLEVA 10 % PLATÍ POUZE PRO POKOJE 1/2 CLASSIC BP A 1/2 SUPERIOR BM !!!
Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář 101 CK Zemek, IČ: 61682039. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Valamar Club Dubrovnik hotel ***
  • Lokalita dle CK: Jižní Dalmácie
  • Místo dle CK: Dubrovník

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Valamar Club Dubrovnik ***
Typ pláže: betonová plata, kamenitá, oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 615 185
dnes 7.30–20 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Valamar Club Dubrovnik hotel
    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Babin Kuk, Dubrovník, Lapad

Cena
23 230 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 615 185

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
23 230 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč