30 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Valeri Beach Hotel ***

Středisko
 • oblíbený hotel přímo u pláže, v blízkosti obchodního centra střediska Kemer a ve vzdálenosti cca 55 km od letiště v městě Antalya
Popis hotelu
 • hala, lobby bar, venkovní a vnitřní restaurace, venkovní a krytý bazén s dětskou částí, bar u bazénu, dětské hřiště, internet, lázeňské centrum, kadeřník, dále se nabízí kulečník, stolní tenis, posilovna, sauna, masáže, vodní sporty na pláži a řada sportovních a společenských aktivit v nedalekém centru střediska Kemer. Oblázková pláž je přímo pod hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma.
Ubytování
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají klimatizaci, SAT-TV, telefon, koupelnu s vanou, sprchou a vysoušečem vlasů, trezor za poplatek, balkon s výhledem na moře a do okolí. Na vyžádání jsou rodinné pokoje se 2 přistýlkami.
Stravování
 • All Inclusive formou plné penze včetně odpoledního občerstvení a nápojů místní výroby. Nápoje po 24:00 jsou za úhradu. Bar na pláži je rovněž za úhradu, není zahrnut v systému All Inclusive.
Naše hodnocení
 • hotel s vynikající polohou vhodný pro nenáročné klienty
Děti do 2 let bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatně.

Letoviska

 • ANTALYA - hlavní centrum Turecké riviéry na středomořském pobřeží. Staré město vystavěné ve svahu impozantní skály shlíží na přístav plný moderních lodí. Asi 10 minut od centra leží mezinárodní letiště, odbavující zahraniční i vnitrostátní lety. Symbolem města je růžový Yivli minaret ze 13. století
 • BELEK - moderní letovisko s komlexem čtyř osmnáctijamkových golfových hřišť. Oblast je chráněna pohořím Taurus, v blízkosti se nalézá staré město Aspendos. Na pobřeží rostou pinie a palmy, v okolí jsou olivové a citrusové plantáže. Transfer z letiště v Antalyi trvá asi 50 minut.
 • KEMER - turistické letovisko s mezinárodní atmosférou. Centrum letoviska, soustředěné kolem pěší zóny, nabízí nepřeberné množství zábavy - restaurace, bary, kavárny a obchůdky. Návštěvníci v tomto středisku ocení výborné oblázkové pláže s křišťálově čistou vodou a vzduch provoněný pryskyřicí piniových lesů. Transfer z letiště v Antalyi trvá asi 50 minut.

Jazyk: turečtina, v letoviscích se lze domluvit i německy, anglicky a rusky.

Měna: nová turecká lira, která se dělí na 100 kurušů, kurz 1 TRY = 17 Kč.

Nápoje a strava: turecká kuchyně je vynikající a její ostrá i sladká jídla vrchovatě naplňují naše představy o chutích "orientální" kuchyně. Typický jídelníček představují denně čerstvé ryby, čerstvá zelenina a bylinky, grilovaná kuřata a jehněčí

Sportovní vyžití: vodní sporty na pláži, šnorchlování.

Zábava: Antalya je místem zábavy.

Fakultativní výlety

 • Pamukkale: celodenní výlet na úžasné travertinové terasy.
 • Jeep Safari: dobrodružná jízda džípem po nádherné přírodní scenérii pohoří Taurus, které vedei přes typické turecké horské vesnice.
 • Hamam: návštěva relaxačních tureckých lázní.
 • Rafting: nezapomenutelný zážitek při celodenním splavování řeky Manavgat s nevšední přírodní scenérií.
 • Aquapark: celodenní výlet do ve stylu starověké Troji

Umístění hotelů

1 - Delphin Palace (Antalya)
2 - Gloria Golf Resort, Rixos Premium (Belek)
3 - Marti Myra Village, Valeri Beach (Kemer)Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer

Amara Prestige

Amara Prestige *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)