120 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Vila Brbič ***

Vila Brbič se nachází v klidné západní části letoviska Tučepi - Dračevice, cca 120 m od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a cca 500 m od centra města. Nedaleko od vily je fotbalové hřiště, tenisové kurty, možnost zábavy s živou hudbou. Parkování je možné v blízkosti vily.
Vila nabízí ubytování v apartmánu pro 8 -10 osob v 1. patře. 1/8 apartmán má čtyři dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, tři koupelny, klimatizaci v obývacím pokoji, tři balkony, WI-FI. V apartmánu je možnost za příplatek až dvou přistýlek - rozkládací gauč pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu v obývacím pokoji.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie