Hotel Vila El Mar Garden

Černá Hora, Budva, Petrovac na Moru

4/5

Vila EL MAR GARDEN - Dotované pobyty 50+

    Černá Hora, Budva, Petrovac na Moru
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

Vila EL MAR GARDEN - Dotované pobyty 50+

Proč právě sem
  • V klidné části
  • Blízko do centra města
  • Široká možnost podnikání výletů
Poloha

Vila El Mar Garden se nachází v blízkosti centra malebného letoviska Petrovac na Moru, ležícím v malé zátoce chráněné vysokými horami před vnitrozemskými vlivy. Kulisa horského masivu dodává místu neopakovatelnou atmosféru.

Vybavení a služby

Recepce, restaurace, Wi-Fi, parkoviště (zdarma).

Ubytování

Menší klimatizované 2lůžkové pokoje s možností až jedné přistýlky s balkónem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, chladnička.

Sport a zábava

Kulturní a sportovní možnosti v městečku Petrovac a na pláži.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná výběrem ze dvou menu.

Pláž

Písečně-oblázková pláž cca 250 m od vily, lehátka a slunečníky (za poplatek). V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže - Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Doplňující informace

pobytová taxa a pojištění, platí se na místě – cca 1,5 EUR/os./den (dotované pobyty 50+ mají tyto poplatky již v ceně pobytu).

Vzdálenosti

Pláž: cca 250 m
Centrum města Petrovac: cca 400 m
Město Budva: cca 15 km

Výhody a benefity

Nabídka cenově zvýhodněných DOTOVANÝCH POBYTŮ 50+ je určena především pro zákazníky ve věku 50 a více let. Podmínkou pro zakoupení těchto pobytů je, aby alespoň 1 osoba na pokoji/apartmánu byla v den nástupu na pobyt ve věku 50 a více let. Tato nabídka spadá do kategorie „Benefitních akcí“.
K tomuto zájezdu získáváte navíc - BAŤŮŽEK CK - k vyzvednutí pouze na prodejnách CK.

Ceny jsou kalkulovány k datu

k 20.9.2019

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 847 094
dnes zavřeno

Hodnocení

5. nejlepší hotel v destinaci Budva

4/ 5 3 recenzí


Iveta srpen 2019
Hodnocení Vila El Mar Garden. Dovolenou jsem strávila se 7-letým vnukem. S ubytováním vč. jídla a služeb zaměstnanců jsme byli velice spokojeni. Velká nespokoj... celá recenze


Jarmila Žilková červenec 2019
Vila El Mar Garden. Na přistýlce mě v noci pokousala nejspíš štěnice. Mám ji nafocenou . Válenda vypadala nevábně a byla následně vystříkaná sprayem. ... celá recenze


Helena červenec 2019
Vila EL Mar Garden. Vydařená dovolená s velkou nabídkou výletů, takže jsme poznali téměř celou Černou Horu.... celá recenze

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.