Hotel vila Jakov

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Duće

5/5

Vila JAKOV

  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Duće
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Vila Jakov je od písečné pláže vzdálena cca 100 m, od centra Omiše 2,5 km. Vila má Wi–Fi internet a gril.

Vybavení

TYP A6 a A6+1– 2 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice se 3 lůžky, kuchyň, hyg. zařízení a balkon. Možnost dokoupení klimatizace za cca 6 Eur/den.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost zakoupení snídaní a večeří. snídaně – 1.450 Kč, večeře – 2.150 Kč, polopenze - 3.490 Kč (dospělí), 2.790 Kč (dítě do 10 let)

Sport

Vodní sporty, rafting.

Speciální nabídka

Dítě do 4 let bez nároku na služby ZDARMA.

Tipy na výlety

Vodopády řeky Krky, Kornati, Šibenik, Primošten, Split, výlet po řece Cetině.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.490 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • Poznámky
  • Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Vila JAKOV
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Omiš - Duče

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

vila Jakov
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 811 163
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 1 recenzí


hakynka červen 2014
Vila Jakov, Omiš. Dovolená v Omiši byla jedním slovem perfektní. Apartmán Jakov nám skvěle vyhovoval. Je zařízen starším nábytkem-ale vše bylo čisté... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila JAKOV
  Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Duće

Cena od
6 459 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 811 163

Zájezd

celá ubytovací jednotka
1
38 749,99 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč