Hotel Vila Kirinčič Marica

Chorvatsko, Krk, Malinska

Vila KIRINČIĆ MARICA

  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Malinska
Číslo zájezdu: 1 831 009
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Vila Kirinčič Marica leží cca 1200 m od nejbližší pláže i centra města. Vila je klimatizovaná, má venkovní bazén, parkoviště, gril a Wi-Fi internet.

Vybavení

TYP A2, A2+1 a A2+2 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A3, A3+1 a A3+2 - ložnice se 2 lůžky, ložnice s 1 lůžkem, kuchyň s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a terasa. TYP A4, A4+1 a A4+2 - 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností až 2 přistýlek, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon.

Služby

Ubytování s vlastním vařením.

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

Sleva 10% v termínech 30.5.-27.6. a 29.8.-26.9. (sleva JE zahrnuta v ceně).

Tipy na výlety

Rijeka, Opatija, Plitvická jezera, ostrovy Krk, Cres, fishpicnic.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.290 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, pobytové taxy.

Základní cena nezahrnuje

  • Poznámky
  • Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu Cena nezahrnuje: Přihlašovací poplatek cca 3,5 Eur/osoba - platí se jednorázově na místě. Dítě do 3 let bez nároku na služby - 690 Kč. Pes - 7 Eur/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Třebíč, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Vila KIRINČIĆ MARICA
  • Lokalita dle CK: Krk
  • Místo dle CK: Malinska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Kirinčič Marica
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 1200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 831 009
dnes 7.30–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila KIRINČIĆ MARICA
  Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Malinska

Cena od
4 615 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 831 009

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
8 970 Kč
povinný registrační poplatek - osoba
2
130 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč