Hotel Vila Kojan

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Nemira

5/5

Vila Kojan

    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie, Nemira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
poloha / pláž

Nemira, pláž / členitá oblázková s pozvolným vstupem do moře - 150 m, centrum - 400 m, Omiš - 3 km

vybavenost a služby

vyhrazené parkoviště, posezení s barbecue, wi-fi připojení k internetu

popis apartmánů

mono 2
obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou, balkon s výhledem na moře

mono 3
obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou, balkon s výhledem na moře; možnost 1 přistýlky formou rozkládacího gaučebilo 4
1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon s výhledem na moře
vybavenost apartmánů

klimatizace - 30 hod. chodu / týden (další hodiny*), wi-fi připojení k internetu

* služby za příplatek
* služby za příplatek

upozornění

klimatizace: 30 hodin provozu zahrnuto v ceně, další za poplatek - 0,6 € / hodina

výhody a nevýhody
  • osvědčené apartmánové ubytování
  • klimatizace na Chorvatsko nestandardně již v základní ceně
  • velmi pěkné a vkusně zařízené apartmány
  • chybějící nabídka pro milovníky rušnějšího života
Poloha ubytovacího zařízení na mapě

Mapa

GPS souřadnice 43.421814, 16.712067 Mapa

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 204 199
dnes 8–18 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

5/ 5 2 recenzí


Pitris září 2019
Celková spokojenost. Ubytování je vhodné spíše pro nenáročnou klientelu, ale má vše co člověk potřebuje, za nás spokojenost... celá recenze


Matesino červenec 2018
Skvělá dovolená v Chorvatsku. Vila Kojan je velmi pěkná, pohodlné parkování přímo u vily. Pokoje dostatečně velké, celkem vybavené, čisté. K tomu velká lodžie/b... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.