Vila Pavica Apartmány

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Tučepi

Vila PAVICA

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Tučepi
Popis hotelu
Kladné stránky

moderně vybavená rodinná studia a apartmány
ručníky jsou součástí vybavení
wi-fi zdarma
klimatizace zdarma
parkování zdarma
český delegát v místě Makarská

Záporné stránky

vyšší poschodí vily bez výtahu

Vila PAVICA

Vila Pavica je soukromá vilka v městské zóně Tučepi, avšak v klidnější ulici. Nachází se pouhých 5 km od Makarské riviéry v malebném městečku Tučepi, které patří k luxusnějším destinacím Jadranského pobřeží. Ubytování uspokojí i náročnější klienty. Součástí výbavy jsou polštáře, přikrývky - včetně povlečení. Nehlídané parkoviště je u domu nebo v blízkosti.

Studio pro 2 osoby (ST 2) 

skládá se z jedné místnosti se dvěma pevnými lůžky bez možnosti přistýlky.  Součástí každého studia je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), kuchyně (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem, TV, klimatizace, wi-fi. Studia jsou orientovány buď směrem k moři, nebo do města.

Studio pro 2 osoby (ST 2+2)

skládá se ze dvou místností se dvěma pevnými lůžky s možností přistýlky. Ložnice s manželským lůžkem, v jídelně rozkládací pohovka s možností až dvou přistýlek. Součástí každého studia je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem a WC), kuchyně (lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem, TV, klimatizace, wi-fi. Studia jsou orientovány buď směrem k moři, nebo do města.

Apartmán pro 2 osoby (AP 2+3)

skládá se ze dvou místností se dvěma pevnými lůžky a možností až 3 přistýlek. Ložnice s manželským lůžkem a pohovkou, v jídelně rozkládací pohovka. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC), kuchyně (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kuchyňské vybavení pro základní stolování a přípravu jídla), balkon s venkovním nábytkem, TV, klimatizace, wi-fi. Apartmán je orientován buď směrem k moři, nebo do města.

Stravování

polopenze v místní restauraci nebo individuální vaření z vlastních zásob.

Vzdálenosti

pláž 100 m, centrum 100 m, nejbližší obchod 80 m.

Pláž

dlouhá 3 km oblázkovo - písečná s pozvolným vstupem do moře.

Zábava a sport

v okolí ubytování najdete spoustu kaváren, cukráren, restaurací, obchodů a směnáren. Během celého léta se ve městě Tučepi můžete zúčastnit mnoha zajímavých kulturních akcí - tradičního setkání dalmatských pěveckých sborů, koncertů populárních osobností atd. Mezi oblíbené patří Tučepské letní večery. Sportovně založení klienti ocení turistiku a plavání v průzračném jadranském moři.

Odvezeme vás zdarma z těchto měst

Hodonín, Brno, Kyjov, Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž, Prostějov, Přerov, Olomouc, Frýdek - Místek, Ostrava.

Destinace
Proč právě Tučepi?

Tučepi se nachází v překrásné zátoce jen 5 kilometrů rušné Makarské. Mohutné pohoří Biokovo vytváří příjemné klima. Tučepi patří v Chorvatsku spíše k luxusnějším letoviskům. Dojem je umocněn pěkně upravenými domy, které jsou obložené bílým mramorem a v zahradách majitelé pěstují typické středomořské rostliny jako jsou palmy, oleandry a agáve. Podél celé pobřežní promenády jsou zase vzrostlé borovice, které v létě vytváří příjemný stín. Najdete tu spoustu restaurací, kaváren a obchůdků se suvenýry. V centru naleznete menší přístav, kde kotví rybářské i turistické lodě. Toto letovisko doporučujeme všem, kteří mají rádi klidnější dovolenou s nádechem luxusu.

Pláž: oblázková, 4 km dlouhá s pozvolným vstupem do vody. Táhne se až k sousední Podgoře. Je to nejčistější pláž na Makarské riviéře a byla oceněna Modrou vlajkou.

Moře: průzračně modré.

Aktivity v okolí:  pěší turistika po okolí pohoří Biokova, vodní sporty na pláži nebo fakultativní výlety.

Ubytování: ubytování v soukromí s vlastním stravováním .

Doprava: vlastní nebo autobusem CK z hlavního odjezdového místa v Hodoníně cesta trvá cca 12 hodin. Jedeme přes Slovensko a Maďarsko.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není - li objednáno ve službách)

Informace o zájezdu

Pořadatel: KM Travel (TVARBET MORAVIA, a.s.), IČ 13690558.
Název hotelu dle pořadatele: Vila PAVICA
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Tučepi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Pavica Apartmány
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 605 385
dnes 8–20 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací