Hotel Vila Petra

  Portugalsko, Algarve, Albufeira

Vila Petra

    Portugalsko, Algarve, Albufeira
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Výhody
  • ideální místo pro relaxaci
  • v blízkosti klidné Praia da Oura
  • široká sportovní a wellness nabídka
Popis hotelu

Ideální místo pro relaxaci. V blízkosti klidné Praia da Oura. Široká sportovní a wellness nabídka.

Poloha

apartmánový hotel v krásné lokalitě v blízkosti centra města Albufeira (cca 2 km). Cca 300 m od obchodů, restaurací, barů a nočních klubů. Letiště Faro cca 35 km.

Pláž

veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře Praia da Oura cca 1,2 km od hotelu. Zdarma hotelový shuttle bus na pláž 4x denně.

Vybavení

komplex se skládá z pětipodlažní hlavní budovy a třech a čtyřpodlažních budov s celkem 143 bytovými jednotkami s výtahy. Vstupní hala s recepcí a trezory k pronajmutí, konferenční místnost, kavárna, bar, restaurace, minimarket, herna, TV místnost a prádelna. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, snack bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky za poplatek (cca 2 €/den).

Ubytování

Dvoupokojové apartmány (B1A/B2A/B3A/B4A): klimatizace, sat. TV, kuchyňský kout (kávovar, sporák, chladnička, mikrovlnná trouba), telefon (za poplatek), fén, trezor (za poplatek), posezení, vana, WC, balkon nebo terasa.

Dvoupokojové apartmány (B1B/B2B/B3B/B4B): výhled na bazén, jinak jako B2A.

Třípokojové apartmány (C2B/C3B/C4B/C5B/C6B): 2 koupelny, výhled na bazén, jinak jako B2A.

Studia (A1A/A2A): jinak jako B2A.

Studia (A1B/A2B): výhled na bazén, jinak jako A2A.

Bezbariérové pokoje: na vyžádání.

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů nebo výběru z menu. Při objednání plné penze navíc obědy formou bufetových stolů nebo výběru z menu.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Příležitostně večerní zábava (sezónní). Za poplatek: aerobic, biliár, squash, stolní tenis, aqua fit, tenis, lekce jógy. Nejbližší golfové hřiště cca 4 km.

Internet

WiFi ve vybraných veřejných prostorách a na pokojích za poplatek.

Wellness

zdarma: sladkovodní vyhřívaný krytý bazén, vířivka. Za poplatek: sauna, turecké lázně, velký výběr masáží a kadeřnictví.

Děti

dětské hřiště, dětské židličky v restauraci a samostatný dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Za poplatek: možnost hlídání dětí, na vyžádání dětské jídlo. Max. počet osob nesmí být překročen.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

FlexiFly

na produkty označené kódem YCZE / FLEX a logem FlexiFly se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2018 a cestě do 30.6.2018
Dětská sleva

A2A/A2B: 1 dítě do 11,99 let) 100% sleva na ubytování. B2A/B2B: 1-2 děti do 11,99 let) 100% sleva na ubytování. C2B: 1-4 děti do 11,99 let) 100% sleva na ubytování

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 183 468
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

1. nejlepší hotel v destinaci Algarve

0/ 5 8 recenzí

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.