Hotel Vila Samanta

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš

Vila Samanta

    Chorvatsko, Omiš, Střední Dalmácie
poloha / pláž

Stanići / Omiš, pláž / oblázková s pozvolným vstupem do moře - 150 m, centrum Stanići - 500 m, větší město Omiš (obchody, lékárna atd., dlouhá písečná pláž) - 4 km

vybavenost a služby

vyhrazené parkování, wi-fi připojení k internetu

popis apartmánů

mono 2 M

obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí, sociální zařízení, balkon s výhledem na moře

mono 2/4

obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí a rozkládacím gaučem (možnost přistýlky pro 3. a 4. osobu), sociální zařízení, prostorná terasa (z části krytá)

trilo 4/5 M

1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a možností přistýlky, 2x sociální zařízení, balkon s výhledem na moře, prostorná krytá terasa s částečným výhledem na moře

vybavenost apartmánů

klimatizace, TV sat., wi-fi připojení k internetu, pračka (pouze trilo 4/5 M)

upozornění

dětská postýlka: není k dispozici (je možno přivést vlastní; max. 1 nad rámec plného obsazení apartmánu; pro dítě do nedovršených 2 let)

délka pobytu

libovolně dlouhé pobyty od 5 nocí v období do 29.06. a od 24.08.
pevně dané týdenní pobyty v období od 29.06. do 24.08. od / do soboty

výhody a nevýhody
 • ve vesničce Stanići nedaleko krásného města Omiš
 • prostorné a kvalitní ubytování, velmi přátelští domácí
 • nedaleko oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře
 • v klidném středisku s možností rušného nočního života v Omiši
 • dům v mírném svahu (-)
Poloha ubytovacího zařízení na mapě

Mapa

GPS souřadnice 43.413796, 16.725769 Mapa

Základní cena zahrnuje

 • pronájem apartmánu na počet nocí dle ceníku
 • všechny spotřeby
 • závěrečný úklid
 • pobytová taxa
 • ložní a koupelnové prádlo

Základní cena nezahrnuje

 • klimatizace zdarma
 • parkovací místo zdarma
 • WiFi připojení zdarma
 • dětská postýlka není k dispozici, je možnost si přivézt vlastní zdarma

Informace o zájezdu

Pořadatel: Nev-dama (DER Touristik CZ a.s.), IČ 45312974.
Název hotelu dle pořadatele: Vila Samanta ***
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Omiš

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 660 475
dnes 8–20 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Chorvatsko - více informací