300 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Vila Žaja

Místo

Starobylé mestečko leží 25 km západne od Splitu na ostrove medzi pevninou a ostrovom Čiovo. Trogir je od pevniny a ostrova Čiovo oddelený úzkym prielivom, na pevninu vedie kamenný most a na Čiovo zdvíhací most. Mesto patrí k najvýznamnejším mestským architektonickým celkom v Dalmácii. Trogir sa skladá z historického jadra na ostrove Čiovo a z nových častí na pevnine a priľahlých pobrežiach Čiova. Medzi obľúbené turistické strediská patria Vranjica a Donji Seget.

Popis

Poloha: nachádza sa v Čiove v časti Mavaštica, cca 300 m od pláže, 4 km od Trogiru, 800 m od obchodu a 100 m od reštaurácie. Ubytovanie: App/3 - spálňa pre 3 osoby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, balkón. 2 x App/4 - 2 spálne, kuchyňa, kúpeľňa s WC, balkón. App/4+2 - 2 spálne, prístelky pre piatu a šiestu osobu sa nachádzajú v spálňach alebo v obývacej časti, kuchyňa, kúpeľňa s WC, balkón. Stravovanie: individuálne. Pláž: okruhliaková, cca 300 m.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Čiovo