Hotel Vilka Silva
Itálie, Benátsko, Bibione Pineda
Charakteristika
dvoupatrová vilka se čtyřmi apartmány se nachází na klidném místě. Doporučujeme všem pro klidnější dovolenou.
Ubytování
apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, kávovar, SPR+WC, TV, trezor, klimatizace, balkon nebo terasa. C5: (max. 5 osob) (v 1. patře) dvě ložnice po dvou lůžkách (může být i patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. C5-1: (max. 5 osob) (v přízemí) dvě ložnice po dvou lůžkách (může být i patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 3 let, 14 €/ týden (bez ložního prádla), příp. možno vzít vlastní.
Služby
zahrada.
Parkování
1 místo/ apartmán.
Vzdálenost od centra
50 m.
Vzdálenost od pláže
300 m.
Pláž
písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, za poplatek 35 €/ pobyt.
Základní cena zahrnuje
- V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu), plážový servis, Spaghetti Party.
Základní cena nezahrnuje
Pobytová taxa
- cca € 0,75 osoba od 2 let/ den (platí pro pobyty 1/5-30/9).
Informace o zájezdu
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Ludor, IČ: 25574680. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.
- Název hotelu dle CK: SILVA
- Lokalita dle CK: Severní Jadran
- Místo dle CK: Bibione - Pineda