Hotel Villa Anastazia Studia

Řecko, Thassos, Limenaria

5/5

Vila Anastazia

    Řecko, Thassos, Limenaria
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis zájezdu
Poloha

Studia Anastazia jsou umístěna ve vilce, která je tvořena dvěma budovami, u kterých je venkovní posezení s grilem. Studia se nacházejí v klidnější části letoviska Limenaria, cca 20 metrů od oblázko-písčité pláže (slunečníky a lehátka jsou většinou k dispozici zdarma za konzumaci v celé LimenariiI). V blízkosti je hotel Agali, kde je možné využít stravování. Centrum letoviska Limenaria s množstvím taveren, obchůdků, rybích restaurací je vzdáleno cca 300 metrů od studií.

Vybavení

Vila disponuje posezením s terasou s možností grilování ve venkovním krbu. Možnost využití venkovního bazénu v cca 50 m vzdáleném hotelu Agali. Ubytování: Dvoulůžková studia s přistýlkou mají vlastní koupelnu s WC, kuchyňský kout se základním vybavením pro vaření a stolování, lednici, varnou konvici, TV, klimatizaci (poplatek 5 EUR/den) a terasu s výhledem do dvora.

Sport a zábava

Zábavní možnosti a noční život v centru městečka Limenaria. Půjčovna aut, skútrů a kol v partnerské CK MISA TOUR.

Stravování

Vlastní – možnost dokoupení polopenze v sousedním hotelu Agali. Polopenze – snídaně formou bufetu, servírované večeře - výběr z cca 24 druhů jídel + salát, ovoce nebo dezert. Cena polopenze 17 EUR/osoba/den.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Anastazia Studia
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 816 401
dnes 8–19 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Thassos

5/ 5 6 recenzí

Eva červenec 2019 Příjemně strávená dovolená v místě, kde nám nic nescházelo. Apartmánový dům stojí na okraji Limenárie, je tu klid, ale v blízkém okolí markety i pekárna, taverny a restaurace pak podél moře ... celá recenze

Kateřina září 2018 Řecko, ostrov Thassos. Úžasná dovolená ve druhém největším městečku Limenaria na ostrově Thassos. Ve městě je dostupnost a mnoho možností- supermarkety, ... celá recenze

Kočka červen 2018 Jana Stejskalová. V ubytovacím zařízení Vila Anastazia bylo super...jako ostatně vždycky v Řecku na Thassosu...v Limenárii...co dodat..skvělý moře, ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vila-anastazia-thassos-recko-z1816401/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa, která se od roku 2024 mění na klimatickou taxu. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu a její výše je dle oficiální kategorie (počtu hvězdiček) hotelu následující:

Březen až říjen:

  • 1,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 7,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 10,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Listopad až únor:

  • 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
  • 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
  • 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
  • 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
  • 0,50 € za noc ve studiích a apartmánech všech kategorií

Řecko - více informací