Hotel Villa Maddalena

Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano Sabbiadoro

Villa Maddalena

    Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Vybavení

parkoviště, zahrádka, wi-fi, pes povolen, pračka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,

Popis

Malá apartmánová budova Maddalena s devíti apartmány se nachází v centrální části střediska Lignano Sabbiadoro, pouze 300 m od písečné pláže a v těsné blízkosti minigolfu. Hosté mohou využívat společnou zahrádku, parkoviště a prádelnu s pračkou. Interiér apartmánů je rekonstruovaný během zimy 2015/2016 a jsou vybaveny TV, fénem, klimatizací, trezorem a kávovarem. Na vyžádání možnost wifi za poplatek 20 €/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci (jedná se o tzv. Light Wifi, nelze download/streaming).


Type E bilo(4)

obývací pokoj s rozkládacím lůžkem (křeslo) nebo pohovkou a kuchyňským koutem, třílůžková ložnice, TV, klimatizace, fén, kávovar, zrekonstruované sociální zařízení, dva balkóny.

Type F trilo(6)

obývací pokoj s rozkládacím lůžkem nebo pohovkou a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice a třílůžkový pokoj, TV, klimatizace, fén, kávovar, zrekonstruované sociální zařízení, tři balkóny.

Vzdálenost k moři: 300[m]

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena Type E bilo(4) zahrnuje:

  • nájem na uvedený počet nocí, povlečení, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Cena Type F trilo(6) zahrnuje:

  • nájem na uvedený počet nocí, povlečení, spotřeby energií, závěrečný úklid,

Základní cena nezahrnuje

Cena Type E bilo(4) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€, Zkrácený pobyt (pouze pro pobyty na méně než 7 nocí) 70€,

Cena Type F trilo(6) nezahrnuje:

  • Povinné poplatky: případná pobytová taxa, vratná kauce 100€, Zkrácený pobyt (pouze pro pobyty na méně než 7 nocí) 70€,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Italieonline, IČ: 27614140. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Villa Maddalena ***
  • Lokalita dle CK: Friuli Venezia Giulia
  • Místo dle CK: Lignano

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Maddalena (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 350 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 511 404
dnes 7.30–16 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Villa Maddalena
    Itálie, Friuli Venezia Giulia, Lignano, Lignano Sabbiadoro

Cena od
4 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 511 404

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
18 760 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč