Popis

Popis hotelu Villa Martini ***

Názor CK

Moderní hotel s příjemnou atmosférou v samotném srdci letoviska.

Poloha hotelu

Villa Martini nabízí pohodlné, útulné ubytování a stravování na vysoké úrovni. Nachází se 30 m od Star Avenue (promenády hvězd) a 50 m od krásné písečné pláže Baltského moře. V bezprostřední blízkosti se nachází národní park Wolin s řadou pěších a cyklistických tras.

Poznámka

7 nocí s polopenzí - cena zahrnuje:
- ubytování (7 nocí ve 2lůžkovém pokoji)
- každý den vstup do Martini SPA
- sauna a jacuzzi
- 2 lázeňské procedury denně (od pondělí do pátku)

7 nocí s all Inclusive - cena zahrnuje:
- ubytování (7 nocí ve 2lůžkovém pokoji)
- 7x snídaně formou švédského bufetu)
- 7x oběd (polévka, druhý chod, dezert)
- 7x večeře (polévka, druhý chod, dezert)
- každý den vstup do Martini SPA
- sauna a jacuzz

Léčebný pobyt v základní ceně zahrnuje:
- 10 fyzioterapeutických úkonů: krioterapie (částečná), laseroterapie, elektroléčba (intophoresis, elektrostimulace, zinkování) magnetoterapie, aromaterapie.

Služby za poplatek

pobytová taxa (cca 3 PLN/os./den), všechny druhy masáží, parkování

Snídaně

bufetové

Stravování

polopenze, all inclusive za příplatek

Ubytování

Villa Martini nabízí 30 komfortních pokojů. Pro hosty jsou k dispozici 1-3lůžkové pokoje s možností propojených rodinných pokojů a studií. Elegantní dojem je umocněn nádhernou koupelnou se sprchovým koutem, vybavenou koupelnovými doplňky. Pohodlí pokoje je podmíněno speciálně navrženým nábytkem a společně s okny a ložní dekorací vytváří nádhernou kombinaci. Každý pokoj má LCD TV se satelitním příjmem. Všechny pokoje mají balkon. Některé pokoje mají krásný výhled na Baltské moře nebo národní park Wolin (za příplatek).

Večeře

servírované

Vybavení hotelu

restaurace, sauna, konferenční prostory, internet, společenské akce, bar, hotel je vhodný pro děti, spodní patro budovy zahrnuje moderní relaxační centrum a lázně s moderním vybavením. Hotel nabízí velké množství rehabilitačních služeb: masáže, masáž aquavibron, kryokomora, magnetoterapie, elektroterapie, laserové terapie, bahenní zábaly a inhalace, exkluzivní finská sauna, jacuzzi.

Hotely Západopomořansko