Hotel Villa Valentina

  Bulharsko, Zlaté písky, Kranevo

Villa Valentina

    Bulharsko, Zlaté písky, Kranevo
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Villa Valentina
O ubytování

Toto ubytování se nachází 8 minut chůze od pláže. Villa Valentina se nachází na klidném místě, 450 metrů od pláže na pobřeží Černého moře v městečku Kranevo. Nabízí venkovní bazén a klimatizované apartmány a mezonety s balkonem nebo terasou. Ve velké společné zahradě je k dispozici zázemí pro grilování a dětské hřiště a bazén.

Poloha a popis

Villa Valentina stojí 500 metrů od ulice Kranevo s mnoha restauracemi a obchody, pláž je vzdálena 450 metrů. Do Varny je to odsud přibližně 25 km.

Pokoje

V naší nabídce máme apartmány pro 4 osoby, které disponují obývacím pokojem s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací sofa pro 2 osoby, 1 ložnicí pro 2 osoby a koupelnou. V kuchyňském koutu nechybí lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, varná deska, kuchyňské potřeby, toustovač, jídelní stůl.

Součástí naší nabídky je také moderní prostorný dvoupatrový apartmán (80 m2) se 2 ložnicemi, 2 koupelnami, obývacím pokojem s plně vybaveným kuchyňským koutem. V kuchyňském koutu nechybí lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice, varná deska, kuchyňské potřeby, toustovač, jídelní stůl. Povlečení a ručníky, toaletní potřeby jsou součástí vybavení apartmánů.

Služby hotelu

V areálu se nachází recepce s nepřetržitým provozem, zahrada s prostorným bazénem, slunečníky, lehátky, dětským hřištěm a místem na grilování. V areálu je také možnost bezplatného parkování.

Stravování

Toto zařízení je bez stravy. Všechny ubytovací jednotky disponují vybavenou kuchyní.

Destinace

Vítejte v malém přímořském středisku Kranevo, kde si budete moci užít nádherné široké pláže s pozvolným vstupem do moře, pokryté jemným pískem, relaxovat a vychutnávat si hezké, klidné prostředí a okolitou přírodu. Městečko Kranevo je proslulé také řadou obchůdků nabízejících zboží místních výrobců a množstvím restaurací a bister s vynikajícími a vyhlášenými pokrmy bulharské kuchyně.

I v letošním roce pro vás máme rozšíření naší nabídky letní dovolené v Bulharsku. Letovisko Kranevo je jedno z těch nejméně známých, ale věříme, že si rychle získá vaší pozornost.

Kranevo leží v mělkém údolí stoupajícím od mořské pláže vedle unikátní přírodní rezervace Baltata v blízkosti dalších letovisek: 4 km jižně od Albeny a 5 km severně od Zlatých písků. Město Varna je vzdáleno 25 km a letiště ve Varně 30 km.

Samotná vesnice Kranevo je malým přímořským střediskem s udržovanými, čistými plážemi pokrytými světlým pískem. Vstup do moře je pozvolný a umožňuje bezpečné koupání i malým dětem. Nedaleko Kraneva je známý skalní klášter Aladža. Na druhou stranu od vesničky je městečko Balčik se zajímavými památkami, palácem a botanickou zahradou.

V letošní nabídce CK najdete moderní 4* ALL INCLUSIVE hotely přímo na pláži (butikový hotel Sunny Castle, designový hotel Aquamarine). Šedesát metrů od pláže nabízíme 2* hotel Vega se snídaní. V naší nabídce naleznete také apartmány a mezonety v 3* komplexu Villa Valentina, kde jsou k dispozici plně vybavené kuchyňské kouty, v jeho areálu najdete venkovní bazén, dětské hřiště a grilovací koutek. S výběrem vám rádi pomůžeme! Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Kompletní nabídku hotelů a variant zájezdů najdete zde na webu. S výběrem vám rádi pomůžeme!

Nejjednodušší cesta k objevování krás a zajímavostí bulharského pobřeží vede přes nabídku našich fakultativních výletů. Ty si snadno objednáte přímo v místě pobytu a provázet vás po nich bude zkušený český průvodce. Za zmínku i vidění rozhodně stojí starobylé městečko Nesebar, které je součástí světového dědictví UNESCO a zcela právem se pyšní přezdívkou „perla Černého Moře“. Mezi nezapomenutelné poznávací výlety patří i ten na Mys Kaliakra, úchvatný a místy až 70 metrů vysoký útes, ke kterému se váže poutavá historie. Pro rodiny s dětmi je výbornou volbou návštěva delfinária ve Varně. Děti si užijí show s delfíny a rodiče se mohou těšit na následnou prohlídku historického centra města. Milovníci vodních radovánek ocení plavbu lodí podél pobřeží s jedinečnou možností koupání i rybaření. Kromě případného úlovku na vás na palubě čeká občerstvení včetně alkoholických i nealkoholických nápojů a výborného oběda. Více informací o fakultativních výletech si můžete přečíst v našem katalogu.

Základní cena zahrnuje

autobusem
 • ubytování v 3* zařízení na uvedený počet nocí
 • autobusová doprava
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
letecky
 • ubytování v 3* zařízení na uvedený počet nocí
 • letecká doprava (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • příruční zavazadlo 10 kg, zavazadlo k odbavení 23 kg
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

autobusem
 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa 1,5 euro/osoba/den – hradí se na místě
 • případné fakultativní výlety
letecky
 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa 1,5 euro/osoba/den – hradí se na místě
 • případné fakultativní výlety

Informace o zájezdu

Pořadatel: CK Experitour s.r.o., IČ 24221414.
Název hotelu dle pořadatele: Villa Valentina ***
Lokalita dle pořadatele: Kranevo, Kranevo
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Valentina ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 650 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 288 379
dnes 8–18 h

Lokalita

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Villa Valentina
    Bulharsko, Zlaté písky, Kranevo

Cena
15 460 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 288 379

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 460 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
360 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
224 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
240 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 150 Kč