120 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Villaggio Borgo Degli Ulivi

Charakteristika

villaggio obklopené piniovým lesíkem se nachází nedaleko pláže a je určeno především pro rodiny s dětmi, kterým nabízí relax a zábavu v pěkném přírodním prostředí.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (za příplatek) nebo ventilátor, malá veranda nebo terasa.
A2: (max. 2 osoby) studio (jedna místnost) se dvěma lůžky a kuchyňským koutem.
B3, B4, B5: (max. 3 - 5 osob) ložnice s dvojlůžkem (příp. s dalším lůžkem nebo s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím lůžkem nebo dvojlůžkem a kuchyňským koutem.

Dětská postýlka

na vyžádání, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).

Vybavení a služby hotelu

recepce, pizzerie, bar. Klubová karta, kterou je nutno při příjezdu zaplatit, zahrnuje: bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, multifunkční hřiště na volejbal, tenis a fotbal, fotbalové hřiště, amfiteátr, animační programy, miniclub, juniorclub.

Parkování

v areálu (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

2,5 km.

Vzdálenost od pláže

200 - 300 m.

Pláž

hrubší písek, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně klubové karty.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, € 35,-/ týden.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Kalábrie