Hotel Villaggio Borgo Degli Ulivi

Itálie, Kalábrie, Sellia Marina

4/5

Villaggio Borgo degli Ulivi

    Itálie, Kalábrie, Sellia Marina
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Rezort Borgo degli Ulivi se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina v Kalábrii (Itálie). Vybavení rezortu je ovlivněno uměním Feng shui a jeho součástí je i kvalitní centrum jógy. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů přímo u dlouhé a široké písečné pláže, která není přeplněná ani v nejvyšší sezóně, což zajišťuje velmi příjemný pobyt. Pro návštěvníky rezortu je poskytován zdarma hotelový plážový servis (slunečník a dvě plážová křesla). Ubytovací část dělí od pláže jen piniový háj. Villaggio je velmi dobře vybavené pro pohodovou dovolenou a je ideálním místem pro všechny, kteří hledají relaxaci a odpočinek. V areálu je velký bazén pro dospělé i pro děti, vířivka, u bazénu slunečníky a lehátka, dále restaurace, bar i vlastní pizzerie. Na ploše 25.000 m2 je k dispozici bohaté sportovní vyžití (tenis, fotbal, volejbal, stolní tenis, lukostřelba), možnost půjčení kol. V ceně je zahrnuta hodinová lekce jógy každý den pobytu. Jsou zajišťovány animační programy a miniklub pro děti. Wi-Fi u recepce zdarma.

Ubytování

Hotel
Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách v hotelových pokojích. Hotelové pokoje jsou typu 1/2 - dvoulůžkové nebo 1/2+1 - dvoulůžkové s možností 1 přistýlky pro děti i dospělé. Všechny pokoje jsou v čistém a jednoduchém stylu a plně vybaveny. Mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor (vše v ceně pobytu), vlastní soc. zařízení. Možnost ubytování malého psa za příplatek 5EUR/noc - platba na místě.
Apartmány
Ubytování je zajištěno v apartmánech pro 2-4 osoby. Apartmán se skládá z jedné místnosti s kuchyňským koutem a možností 1-2 přistýlek a z jedné ložnice pro 2 osoby. Základní cenu platí vždy dvě osoby na lůžku. 3. a 4. osoba má pobyt zdarma a platí jen dopravu a služby delegáta. Každý apartmán má vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor. V ceně je zahrnuto povlečení a spotřeba plynu, elektřiny i vody. Možnost přiobjednání hotelových služeb (úklid, ručníky, toaletní potřeby). Při ubytování v apartmánech se platí vratná kauce (100 EUR). Možnost ubytování malého psa za příplatek 5EUR/noc - platba na místě.

Stravování

Hotel
Ubytování v hotelových pokojích je zajištěno v režimu Light All Inclusive. Tento režim zahrnuje snídaně formou bufetu, obědy a večeře - skládají se z 2-3 prvních chodů (těstoviny, rýže, polévka), 2-3 hlavních jídel, (maso, ryba), bohatého zeleninového a přílohového bufet, dezertu nebo ovoce. K obědu i večeři jsou v ceně i nápoje - voda a 1/4 l vína na osobu (bílé nebo červené). V rámci pobytu All Inclusive je poskytován zdarma plážový servis, jedna hodina jógy denně se zkušenými lektory, tenisové kurty i hřiště na fotbal či volejbal. K obědu či večeři je možno si místo hlavního jídla objednat pizzu z místní pizzerie. Apartmány Ubytování v apartmánech je bez stravy s možností připlacení polopenze nebo pobytu light All Inclusive.

Doprava

Doprava do Kalábrie je zajištěna letadly Boeing 737-800 české letecké společnosti Smart Wings. Předpokládaný letový řád (místní časy): 7 nocí: Brno - Lamezia Terme 17:40-19:50, Lamezia Terme - Brno 20:40-22:45 Praha - Lamezia Terme 11:15-13:30, Lamezia - Terme Praha 14:15-16:30 Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou. V ceně letu je jedno odbavené zavazadlo na osobu o hmotnosti do 23 kg a jedno příruční zavazadlo do 8 kg. Rozměry odbaveného zavazadla - součet jeho délky, šířky a výšky včetně držadel, postranních kapes a koleček nesmí přesáhnout 250 cm. Rozměry příručního zavazadla - max. 55x45x25 cm Sdružování zavazadel (součet hmotností za více osob do jednoho zavazadla) není povoleno.

Způsob prodeje

online

Základní cena zahrnuje

• leteckou přepravu tam a zpět
• transfer z letiště do hotelu a zpět
• ubytování příslušné kategorie na uvedený počet nocí s vyznačenou stravou
• hodinová lekce jógy každý den pobytu
• plážový servis
• služby delegáta

Základní cena nezahrnuje

Cena nezahrnuje

pojištění léčebných výloh a storna


Pobytovou taxu: V červenci a srpnu ve výši 2 Eura / os. / den, v červnu a září ve výši 1,50 Eura / os. / den.
Platba se hradí při příjezdu na recepci. Pobytovou taxu platí všechny osoby od 10 roků. Osoby nad 65 roků platí 50%.


Příplatky

Hotel.
Jednolůžkový pokoj: 1 400 Kč/noc
Malý pes: 5 EUR/noc (platba na místě)
Pobytová taxa: cca 14 EUR/os./týden (platba na místě)
• Apartmány
Polopenze dospělý: 4 000 Kč/týden
Polopenze dítě 3–12 let: 3 000 Kč/týden
Polopenze dítě 2–3 roky: 2 000 Kč/týden
Light All Inclusive dospělý: 5 000 Kč/týden
Light All Inclusive dítě 3–13 let: 4 000 Kč/týden
Light All Inclusive dítě 2–3 roky: 3 000 Kč/týden
Hotelové služby (úklid, ručníky, toaletní potřeby) 1 000 Kč/os./týden
Ručníky: 7 EUR/osobu (platba na místě)
Vratná kauce: 100 EUR/apartmán (platba na místě)
Malý pes: 5 EUR/noc (platba na místě)
Pobytová taxa: cca 14 EUR/os./týden (platba na místě)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Emma, IČ: 44041918. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Villaggio Borgo degli Ulivi ****
  • Lokalita dle CK: Kalábrie
  • Místo dle CK: Sellia Marina

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Borgo Degli Ulivi

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 496 525
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

24. nejlepší hotel v destinaci Kalábrie

4/ 5 4 recenzí


Lenka srpen 2019
Lenka Kovaříková. Úžasná dovolená.... celá recenze


Markéta červenec 2019
Borgo degli Ulivi. Pokud potřebujete "vydechnout od lidí" pak je pro Vás tato část Itálie a ubytování v Borgo Ulivi naprosto ideální.... celá recenze


Milan Komárek červenec 2019
Dovolená v Kalábrii. Celkově vydařená, velmi pohodová dovolená. Je to ideální spíše pro starší lidi nebo naopak rodiny s malými dětmi, ale i tak jsme s... celá recenze

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Villaggio Borgo degli Ulivi
    Itálie, Kalábrie, Sellia Marina

Cena
21 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 496 525

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
9 800 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč