Hotel Villaggio Del Sole

  Itálie, Emilia Romagna, Marina Romea

Villaggio del Sole

  Itálie, Emilia Romagna, Marina Romea, Ravenna
Číslo zájezdu: 1 521 793
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Villaggio del Sole leží na okraji letoviska Marina Romea je prázdninové středisko del Sole. Je postavené uprostřed rozlehlého borového háje, který se rozprostírá až k široké písečné pláži. Naše CK nabízí ubytování v dřevěných bungalovech Chalet a mobilhomech Oasi. Oba typy jsou od pláže vzdáleny asi 300m a vybaveny TV a klimatizací.

Pláž

písečná s povzovlným vstupem do moře, cca 100 m (dle ubytování)

Strava

vlastní, plně vybavený kuchyňský kout

Typ ubytování

MOBILHOME MOSAICO pro 2 osoby: jednopokojové ubytování s manželským lůžkem a kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa MOBILHOME PRESTIGE pro 2 osoby: dvoupokojové ubytování, 1x ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj se sedací soupravou a kuchyňským koutem, kouplena/wc, terasa MOBILHOME CHALET pro 3 osoby: třípokojové ubytování: 1x ložnice s manželským lůžkem, 1x malá ložnice s jedním lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, terasa MOBILHOME OASI pro 4 osoby: dvoupokojové ubytování, 2x dvoulůžková ložnice, terasa s kuchyňským koutem BUNGALOV typ A1 pro 4 osoby: třípokojové ubytování, 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa BUNGALOV COTTAGE pro 4 osoby: třípokojové ubytování, 2x dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna/wc, terasa

Fakultativní poplatek

možnost stravy polopenze nebo plné penze na vyžádání v CK, závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek 30 EUR

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7x ubytování, spotřeba energií, klimatizace (max. 10 hodin denně), sat/TV, parkovací místo, závěrečný úklid, plážový servis (1x slunečník + 2x lehátko/ apartmán)

Základní cena nezahrnuje

možná pobytová taxa

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tep Tour, IČ: 25004697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Villaggio del Sole
  • Lokalita dle CK: Emilia Romagna
  • Místo dle CK: Marina Romea

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villaggio Del Sole *** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 521 793
dnes 7.30–16 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Villaggio del Sole
  Itálie, Emilia Romagna, Marina Romea, Ravenna

Cena od
9 323 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 521 793

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
18 645 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč