50 m od pláže | Typ pláže: oblázková, písčitá

Popis

Popis hotelu Villaggio Residence Macinelle ***

Charakteristika

prázdninový areál je tvořen jednopatrovými řadovými vilkami a leží nedaleko pláže s bílým, jemným pískem, v nádherné přírodní scenérii, na okraji městečka Marina di Camerota. Ideální místo pro milovníky slunění, koupání i potápění.

Ubytování

apartmány jsou pěkně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, terasa. B3A: (max. 3 osoby) ložnice se dvěma lůžky, malý pokoj s lůžkem, SPR+WC, TV, kuchyňský kout na terase. B4B: (max. 4 osoby) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, terasa. C5: (max. 5 osob) ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s jedním lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, terasa.

Postýlka

na vyžádání, 5 €/týden.

Služby

bar, bazén (14x8 m), sluneční terasa, zábavní večerní programy (1/7-31/8), miniclub, diskotéka, aquaaerobik.

Parkování

1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

300 m.

Vzdálenost od pláže

100 m.

Pláž

krásná písečná pláž ohraničená skalami, s pozvolným vstupem do moře, místa vhodná k potápění. Plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.

Zvíře

nepovoleno.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Kampánie